Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 maja 2022

Trampkarze zagrali bardzo dobrze. Piłkarze wykazali się wolą walki

fot. SF Junior

fot. SF Junior

18 maja 2022 r. byliśmy gospodarzem meczu ligowego i w tym dniu większość rzeczy nam wychodziła.

Z wielką wolą walki i czerpiąc ogromną radość gry strzelamy dużo goli. Tworzymy kilka ciekawych akcji. Gramy kombinacyjnie i skutecznie. Dobra postawa w końcu została nagrodzona wynikiem.

SF Junior Nakło - AF Brzoza 8:0

Sebastian Marasz x 3
Euzebiusz Mroczkowski x 2
Norbert Polcyn x 1
Tomasz Ksobiech x 1
Tobiasz Górny x 1

Skład: (Górny rząd od lewej) Trener Patryk Gruda, Ebi Mroczkowski, Norbert Polcyn, Jakub Lipkowski, Kacper Murek (C), Antoni Stawicki (Br), Tomasz Ksobiech, (Dolny rząd od lewej) Szymon Rajek, Tobiasz Górny, Hubert Bąk, Sebastian Marasz, Oliwier Palka,  Michał Wilczek, Daniel Marciniak

Materiał: Łukasz Bzdawka /SF Junior

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 0 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)