Tragedia w Bydgoszczy. 38-latek miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów

fot. KWP w Bydgoszczy
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają# dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. 38-letni kierowca mazdy najprawdopodobniej nie dostosował prędkości i zjechał z drogi, uderzając w barierki ochronne oraz drzewo. W wyniku uderzenia poniósł śmierć na miejscu. Miał orzeczony dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Dzisiaj (28.01.2022) około godziny 4:30 dyżurny bydgoskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Sieńki i Piotrowskiego w Bydgoszczy. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Tam potwierdzili zgłoszenie.
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący jadąc od strony ulicy Markwarta, na skrzyżowaniu nie dostosował prędkości do warunków na drodze, zjechał z drogi przebijając w barierki ochronne, a następnie wjechał na chodnik i uderzył w pobliskie drzewa. W wyniku uderzenia 38-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu.
Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie okazało się, że od 2019 roku miał orzeczony sądowy dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Teraz głównym celem prokuratorskiego śledztwa będzie wyjaśnienie dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Materiał: kom. Przemysław Słomski - Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy
Czytaj również
- Skoda „wypadła” z drogi i uderzyła w drzewo. Kierowca zabrany do szpitala
- Płonęła trawa i baloty siana. Nocna akcja w Polichnie
- Pożar na poddaszu w kamienicy. Wezwano sześć zastępów straży
- Zorganizowana grupa przestępcza rozbita. Kierowała nią mieszkanka pow. bydgoskiego
- Podsumowanie akcji „Motocykliczni”. Nie obyło się bez mandatów
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.
(czytaj więcej)Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.
(czytaj więcej)W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).
(czytaj więcej)Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.
(czytaj więcej)
Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad
Okm, w dniu 28-01-2022 12:17:57 napisał:
odpowiedz
stan, w dniu 28-01-2022 13:25:06 napisał:
odpowiedz
Adrian, w dniu 28-01-2022 13:49:29 napisał:
odpowiedz
juras, w dniu 28-01-2022 16:29:31 napisał:
odpowiedz
r, w dniu 28-01-2022 17:58:21 napisał:
odpowiedz
rr, w dniu 28-01-2022 18:02:41 napisał:
odpowiedz
Ala, w dniu 28-01-2022 21:27:53 napisał:
odpowiedz
Proste, w dniu 29-01-2022 19:50:15 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!