Dziś mamy 1 czerwca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

30 grudnia 2019

Tradycyjne jasełka świąteczne. Dzieci odwiedził niepodziewany gość

fot. B. Wajer/Przedszkole REKSIO

fot. B. Wajer/Przedszkole REKSIO

W czwartek 19 grudnia 2019 roku zgodnie z tradycją przed świętami Bożego Narodzenia dzieci z # przedszkola REKSIO wystawiły jasełka dla wcześniej zaproszonych rodziców i gości.

Piękne stroje, scenografia i oprawa muzyczna sprawiły, że wszyscy zaproszeni z zainteresowaniem słuchali i oglądali małych aktorów. Jasełkowa szopa miała tradycyjną obsadę. Była Maryja, Św. Józef, malutkie dzieciątko Jezus, aniołowie, trzej królowie i pastuszkowie. Podczas występu dzieci przepięknie recytowały przygotowane kwestie, głośno śpiewały kolędy i pastorałki.

Nagle po występie w oddali słychać było dzwonek i do przedszkolaków zawitał Gwiazdor, który oczywiście rozdał wszystkim grzecznym dzieciom upominki. Po takich emocjach, wspaniałych występach dzieci wraz z rodzicami udali na słodki poczęstunek.

Wystawione jasełka wprawiły wszystkich w wyjątkowy świąteczny nastrój, o którym przez cały następny rok będą przypominały pamiątkowe zdjęcia.

materiał: B. Wajer/Przedszkole REKSIO

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)