Dziś mamy 21 października 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

26 sierpnia 2021

"To co zobaczyłem wprawiło mnie w szok". Internauta zbulwersowany śmietnikami na cmentarzu

Otrzymaliśmy wiadomość od internauty, który wczoraj podczas wizyty na nakielskim# cmentarzu bardzo się zdziwił kiedy zobaczył śmietniki wypełnione oponami. Treść wiadomości poniżej.

Wczoraj byłem na Nakielskim cmentarzu i to co zobaczyłem wprawiło mnie w szok. Ktoś wrzucił do dwóch dużych pojemników na śmieci kilka zużytych opon czy napełnił te pojemniki. Przecież takie opony można spokojnie zutylizować w Rozwarzynie. Brak mi słów jakim trzeba być wieśniakiem i burakiem żeby robić coś takiego. Czy w tym kraju muszą być nawet monitorowane śmietniki?

Materiał: Internauta

Oceń artykuł: 38 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (14) Zgłoś naruszenie zasad

  • 21 (33)

  Janusz, w dniu 26-08-2021 12:14:01 napisał:

  To pierwsze skutki odwołania akcji odbioru odpadów wielkogabarytowych. A co do opon i wysypiska to fakt można oddać bez kosztowo ale tylko 4 opony w roku. Oczywiście nie znaczy to, że popieram takie podrzucanie odpadów.

  odpowiedz

  • -19 (25)

  onIona543, w dniu 26-08-2021 12:30:38 napisał:

  Nawet w smietniku przeszkadza....:/

  odpowiedz

  • -12 (20)

  Chronie srodowisko, w dniu 26-08-2021 13:23:19 napisał:

  Nie popieram wyrzucania opon do smietnikow Rozwazyn 40 wybram się do Rozwarzyna pytajac mieszkamcow onr 40 nik nie wiedział gdzie ta jest chociaż po45 minutach dotarlam na miejsce moze przydało by się lepsze oznakowanie chroni

  odpowiedz

  • -11 (27)

  NiePochwalamCzynuIAutora, w dniu 26-08-2021 13:30:31 napisał:

  Po pierwsze "To co zobaczyłem wprawiło mnie w szok"- urodziłeś się Pan wczoraj, że takie rzeczy Cię dziwią czy pierwszy raz wychyliłeś się z za ekranu TVP i postanowiłeś zobaczyć prawdziwą rzeczywistość? Po drugie- "Brak mi słów jakim trzeba być wieśniakiem"... proszę nie obrażać ludzi pochodzących ze wsi. Nie pochwalam tego precedensu, który autor porusza natomiast ostatnie decyzji o nie organizacji zbiórki gabarytów nie pomagają by było inaczej. Dodatkowo z tego co się orientuje limit max 4 opon w roku jest dozwolony. Niestety obecne przepisy mogłyby zostać lepiej skonstruowane.

  odpowiedz

  • -4 (28)

  korwin, w dniu 26-08-2021 13:38:14 napisał:

  i tak dobrze ze w śmietniku są te opony, a nie w lesie czy przy drodze...

  odpowiedz

  • -5 (7)

  Obserwator, w dniu 26-08-2021 14:53:58 napisał:

  Z Krzywoustego przeniesli sie na cmentarz ...

  odpowiedz

  • 0 (8)

  Czytelnik, w dniu 26-08-2021 16:45:57 napisał:

  Z pewnością zagorzały katolik.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 3 (9)

  Krytyk Społeczny, w dniu 26-08-2021 17:38:56 napisał:

  Dramatu nie ma w obliczu tego co niedawno ogłosiła pani z UG,że mieszkańcy mają sami sobie radzić z odpadami.Ten ktoś kulturalnie obszedł się z problemem bo zapakował to do kontenera a nie zawiózł np.pod drzwi UG,lub do lasu.Nie pozostawił w przydrożnym rowie itd. Obawiam się,że mieszkańcy dosłownie wzięli sprawy śmieci w swoje ręce i takich lub podobnych wrzutek będzie cała masa skoro Urząd Gminy wywiesił białą flagę.

  odpowiedz

  • -2 (6)

  Dorota, w dniu 26-08-2021 17:57:31 napisał:

  Ja ostatnio znalazłam w śmietniku krzyż z Jezusem. Na samym cmentarzu niestety. Takie niestety Nakło. Wstyd

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (5)

  łęczynomianowinek, w dniu 26-08-2021 18:24:18 napisał:

  e tam pewnie nieboszczyk opony zmieniał na sezon nic szczególnego

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Plac szabrowy, w dniu 26-08-2021 20:22:29 napisał:

  Wolę widok opon w śmietniku niż w lesie na polanie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Cytryna
3,99PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Chrupiący, świeży i pachnący. Dziś Światowy Dzień Chleba

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika#, że przeciętny Polak zjada blisko 40 kg chleba rocznie. Nie wyobrażamy sobie bez niego śniadania, często jemy go do obiadu, a i na kolację sprawdza się równie dobrze. Z okazji Światowego Dnia Chleba (16 października) bierzemy chleb pod lupę i podpowiadamy, jakie pieczywo wybrać oraz jak samodzielnie przygotować świeży, pachnący bochenek we własnym domu.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)