Dziś mamy 23 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
03 lipca 2017

To był cudowny wspólnie spędzony rok. Maluszki otrzymały dyplomy i prezenty

fot. Emilia Rosół

fot. Emilia Rosół

Uroczyste zakończenie roku w żłobku # "Słoneczko" w Nakle nad Notecią jest już za nami. W tym dniu opiekunom i dzieciom towarzyszyło wiele wrażeń i emocji.

Maluszki otrzymały dyplomy, a także prezenty, które są podzięką za wspólnie spędzony rok... cudowny rok, który złożony był z wielu wyjątkowych dni i świąt. Codziennie obserwowałyśmy, jak z dnia na dzień nasze dzieci diametralnie zmieniały się, uczyły, a także bawiły. Wszystkim maluszkom, które zakończyły w tym roku uczestnictwo w żłobku życzymy samych sukcesów w dalszej edukacji mając nadzieję, że i my, i nasz żłobek na długo pozostaniemy w ich pamięci!

materiał: Emilia Rosół

Autor nie wyraził zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)