Dziś mamy 17 października 2017, wtorek, imieniny obchodzą:
03 lipca 2017

To był cudowny wspólnie spędzony rok. Maluszki otrzymały dyplomy i prezenty

fot. Emilia Rosół

fot. Emilia Rosół

Uroczyste zakończenie roku w żłobku # "Słoneczko" w Nakle nad Notecią jest już za nami. W tym dniu opiekunom i dzieciom towarzyszyło wiele wrażeń i emocji.

Maluszki otrzymały dyplomy, a także prezenty, które są podzięką za wspólnie spędzony rok... cudowny rok, który złożony był z wielu wyjątkowych dni i świąt. Codziennie obserwowałyśmy, jak z dnia na dzień nasze dzieci diametralnie zmieniały się, uczyły, a także bawiły. Wszystkim maluszkom, które zakończyły w tym roku uczestnictwo w żłobku życzymy samych sukcesów w dalszej edukacji mając nadzieję, że i my, i nasz żłobek na długo pozostaniemy w ich pamięci!

materiał: Emilia Rosół

Autor nie wyraził zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)