Dziś mamy 18 grudnia 2017, poniedziałek, imieniny obchodzą:
03 lipca 2017

To był cudowny wspólnie spędzony rok. Maluszki otrzymały dyplomy i prezenty

fot. Emilia Rosół

fot. Emilia Rosół

Uroczyste zakończenie roku w żłobku # "Słoneczko" w Nakle nad Notecią jest już za nami. W tym dniu opiekunom i dzieciom towarzyszyło wiele wrażeń i emocji.

Maluszki otrzymały dyplomy, a także prezenty, które są podzięką za wspólnie spędzony rok... cudowny rok, który złożony był z wielu wyjątkowych dni i świąt. Codziennie obserwowałyśmy, jak z dnia na dzień nasze dzieci diametralnie zmieniały się, uczyły, a także bawiły. Wszystkim maluszkom, które zakończyły w tym roku uczestnictwo w żłobku życzymy samych sukcesów w dalszej edukacji mając nadzieję, że i my, i nasz żłobek na długo pozostaniemy w ich pamięci!

materiał: Emilia Rosół

Autor nie wyraził zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)