Dziś mamy 22 marca 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
03 lipca 2017

To był cudowny wspólnie spędzony rok. Maluszki otrzymały dyplomy i prezenty

fot. Emilia Rosół

fot. Emilia Rosół

Uroczyste zakończenie roku w żłobku # "Słoneczko" w Nakle nad Notecią jest już za nami. W tym dniu opiekunom i dzieciom towarzyszyło wiele wrażeń i emocji.

Maluszki otrzymały dyplomy, a także prezenty, które są podzięką za wspólnie spędzony rok... cudowny rok, który złożony był z wielu wyjątkowych dni i świąt. Codziennie obserwowałyśmy, jak z dnia na dzień nasze dzieci diametralnie zmieniały się, uczyły, a także bawiły. Wszystkim maluszkom, które zakończyły w tym roku uczestnictwo w żłobku życzymy samych sukcesów w dalszej edukacji mając nadzieję, że i my, i nasz żłobek na długo pozostaniemy w ich pamięci!

materiał: Emilia Rosół

Autor nie wyraził zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)