Dziś mamy 26 stycznia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

12 września 2019

Tematem była Noteć i Kanał Bydgoski. Przedstawiono plan ochrony

fot. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy

fot. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy

10 września 2019 r. w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury# odbyło się posiedzenie Regionalnej Rady Ochrony Przyrody w Bydgoszczy pod nazwą „Dolina Środkowej Noteci i Kanału Bydgoskiego w aspekcie ustanowienia planu zadań ochronnych obszaru Natura 2000”.

Na zaproszenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Bydgoszczy udział w posiedzeniu Rady wzięli m.in.: Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, Starosta Nakielski, Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy, Dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Bydgoszczy, Dyrektor Wydziału Środowiska Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią, Przewodniczący Rady Miejskiej w Nakle nad Notecią oraz przedstawiciele samorządów położonych na terenie obszaru Natura 2000.

Tematem przewodnim posiedzenia była prezentacja założeń projektu planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Dolina Środkowej Noteci i Kanału Bydgoskiego PLB300001. Ponadto uczestnikom spotkania zaprezentowano zagadnienia związane z utrzymywaniem drożności Noteci w kontekście międzynarodowej drogi wodnej E-70 – Kanał Bydgoski.

materiał: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (2)

  Redżi, w dniu 12-09-2019 20:24:50 napisał:

  Miałem nadzieje przeczytać w tym artykule o w/w planie ochrony a zastałem listę obecności.

  odpowiedz

  • -1 (1)

  MRINA, w dniu 12-09-2019 21:10:54 napisał:

  No zaczęli radzić można już płynąć kajakiem do Chobielina.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Żel UV 5ml
7,50PLN
Nowoczesne zabiegi laserowe
Konstrukcje stalowe
Meble młodzieżowe i dziecięce
Kwasy...
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Stół rozkładany + 6 krzeseł
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)