Dziś mamy 16 września 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

12 września 2019

Tematem była Noteć i Kanał Bydgoski. Przedstawiono plan ochrony

fot. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy

fot. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy

10 września 2019 r. w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury# odbyło się posiedzenie Regionalnej Rady Ochrony Przyrody w Bydgoszczy pod nazwą „Dolina Środkowej Noteci i Kanału Bydgoskiego w aspekcie ustanowienia planu zadań ochronnych obszaru Natura 2000”.

Na zaproszenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Bydgoszczy udział w posiedzeniu Rady wzięli m.in.: Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, Starosta Nakielski, Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy, Dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Bydgoszczy, Dyrektor Wydziału Środowiska Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią, Przewodniczący Rady Miejskiej w Nakle nad Notecią oraz przedstawiciele samorządów położonych na terenie obszaru Natura 2000.

Tematem przewodnim posiedzenia była prezentacja założeń projektu planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Dolina Środkowej Noteci i Kanału Bydgoskiego PLB300001. Ponadto uczestnikom spotkania zaprezentowano zagadnienia związane z utrzymywaniem drożności Noteci w kontekście międzynarodowej drogi wodnej E-70 – Kanał Bydgoski.

materiał: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Redżi, w dniu 12-09-2019 20:24:50 napisał:

  Miałem nadzieje przeczytać w tym artykule o w/w planie ochrony a zastałem listę obecności.

  odpowiedz

  • -1 (1)

  MRINA, w dniu 12-09-2019 21:10:54 napisał:

  No zaczęli radzić można już płynąć kajakiem do Chobielina.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Lipoliza injekcyjna
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
MEBLE PIOTR PASIEKA
Meble kuchenne - na zamówienie
Krzesło młodzieżowe
Przewóz krajowy
Elzab K10
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Ile osób nosi twoje nazwisko? Sprawdź w kopalni danych

Zastanawialiście się kiedyś, ile osób w Polsce nosi Wasze nazwisko? A może chcecie wiedzieć, jakie nazwisko jest w Polsce najpopularniejsze? # Mamy odpowiedzi na te pytania. Z pomocą przychodzi nasz portal Dane.gov.pl.

(czytaj więcej)
0

Przegapione wakacje? Jesienią odpoczniesz znacznie taniej

Okres urlopowy dobiega końca, a większość z nas wakacje ma już za sobą. Jednak ci, którzy dopiero planują odpoczynek, nie powinni się martwić.# To właśnie jesienią linie lotnicze oferują atrakcyjne ceny biletów, a noclegi w europejskich miastach stają się zdecydowanie tańsze.

(czytaj więcej)