Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

15 marca 2019

Targi edukacyjne. Uczniowie zapoznali się z ofertą szkół

fot. Agnieszka Andrzejewska

fot. Agnieszka Andrzejewska

14 marca br. w godzinach 09.45 – 12.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią odbyły się # Targi Edukacyjne.

Stoiska z bogatą ofertą edukacyjną wystawiło sześć szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych z Nakła nad Notecią, Lubaszcza, Samostrzela i Mroczy.

Wychowankowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu zaprezentowali ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020. Udzielali informacji, przygotowali prezentację multimedialną, ulotki, informatory i inne materiały promocyjne.

Uczennice kształcące się w zawodzie fryzjer oraz uczniowie kształcący się w zawodach: kucharz, piekarz, mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych, udzielali wskazówek osobom zainteresowanym tymi zawodami oraz prezentowali własne umiejętności. 

materiał: Agnieszka Andrzejewska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)