Dziś mamy 24 maja 2019, piątek, imieniny obchodzą:

01 maja 2019

"Taneczny zawrót głowy". Przedszkolaki czerpały radość z tańca

fot. powierzone

fot. powierzone

29 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tańca.

Z tej okazji w nakielskim „Słoneczku” zorganizowano przedszkolny przegląd taneczny pt. „Taneczny zawrót głowy”. Nasze spotkanie rozpoczął pokaz tańca hiszpańskiego w wykonaniu dzieci z grupy Gwiazdeczki. Podczas przeglądu zaprezentowały się wszystkie grupy. Barwne stroje i różnorodne układy choreograficzne utwierdziły wszystkich w przekonaniu, że taniec to nie tylko ruch, ale też ogromna radość.

materiał: A. Mróz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)