Dziś mamy 19 września 2020, sobota, imieniny obchodzą:

23 stycznia 2020

Taneczny zawrót głowy. Dzieci odwiedzili wyjątkowi goście

fot. Dominika Turek

fot. Dominika Turek

W poniedziałkowy poranek przedszkole "Wesoła Piątka" odwiedzili artyści z # „Filharmonii Pomysłów” z kolejnym przedstawieniem pt.: „Supermarket Tańczących Skarpet”.

Roztańczona ekspedientka Mariolka w zabawny sposób zaprezentowała swój obuwniczy asortyment służący do różnego rodzaju tańca oraz rozkochaną w „trampku” skarpetę.

Dzieci obserwowały tańczącą parę prezentującą walca, rumbę, rock and roll oraz balet. Na zakończenie wszyscy wspólnie odtańczyli „Chocolate”.  

materiał: Dominika Turek 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Sycąca, aromatyczna i smaczna. Przepis na krem z dyni z czerwoną soczewicą

Rozgrzewająca zupa krem z dyni to jesienny klasyk na naszych stołach.# Sycąca, aromatyczna i niezwykle smaczna.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)