Dziś mamy 30 maja 2020, sobota, imieniny obchodzą:

14 kwietnia 2019

Szkolne Koło Wolontariatu dla PCK. Młodzież nie zawiodła

fot. pow

fot. pow

Zbliżają się Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Świąteczny czas sprawia, że chętniej pomagamy# innym.

Aktywnie działające Szkolne Koło Wolontariatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Łokietka  w Lubaszczu cały rok organizuje akcję zbiórki odzieży i zabawek na rzecz oddziału PCK w Nakle nad Notecią. Przed Świętami uczniowie szczególnie zachęcają do pomocy potrzebującym. Wychowankowie szkoły nie zawiedli i tym razem. Zebrane rzeczy zostały posortowane przez opiekunów koła wraz z wolontariuszami  i przekazane p. Bogumile Jabłońskiej, Prezesowi Oddziału PCK w Nakle nad Notecią.

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)