Dziś mamy 25 marca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

27 stycznia 2023

Szkolenia w ramach projektu "Trenuj z wojskiem". Zajęcia w Bydgoszczy

fot. powierzone

fot. powierzone

Od połowy stycznia, do końca lutego 2023 roku - w 31 jednostkach wojskowych na terenie całego kraju w każdym województwie odbędą się# szkolenia wojskowe w ramach projektu „Trenuj z wojskiem”.

Jest to już druga edycja projektu, tym razem szkolić się będzie można z żołnierzami 1. Pomorskiej Brygady Logistycznej w dniach 04.02 i 11.02 w godz. 8.00-16.00 na terenie strzelnicy garnizonowej "Jachcice" w Bydgoszczy ul. Rynkowska 9. Projekt jest odpowiedzią na społeczne zapotrzebowanie oraz pytania kierowane do MON i jednostek wojskowych dotyczące jednodniowych szkoleń w zakresie obrony oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach. W programie znalazły się zajęcia z: posługiwania się bronią, podstaw survivalu, walki wręcz w bliskim kontakcie, zakładania maski przeciwgazowej, zachowania się podczas alarmu, pomocy medycznej oraz topografii wojskowej. Wszystkie zajęcia – w sposób maksymalnie praktyczny i przystępny – będą prowadzili instruktorzy Wojska Polskiego.

Szkolenia będą dostępne dla mediów. Zachęcamy dziennikarzy do uczestnictwa.

(kontakt z oficerem prasowym - kpt. Justyna Kwiatkowska, e-mail: 1blog.ofpress@gmail.com lub tel. 605 738 499).

Materiał: szer. Magdalena Korczak / Wojskowe Centrum Rekrutacji w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Ja, w dniu 27-01-2023 14:53:31 napisał:

  Ja trenuje rano z żoną. Kom

  odpowiedz

  • 2 (2)

  rodzic, w dniu 27-01-2023 17:38:03 napisał:

  Jeśli chcesz pokoju szykuj się na wojnę,przywrócić w trybie pilnym przysposobienie wojskowe w SPP i na uczelniach

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Budowa magazynów
Metryczka dziecka A4
20PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)