Dziś mamy 25 listopada 2017, sobota, imieniny obchodzą:
14 listopada 2017

Szkoła realizuje projekt poświęcony bezpieczeństwu. Młodzież bierze udział w tematycznych zajęciach

fot. powierzone

fot. powierzone

W środę 8 listopada br. uczniów klas piątych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nakle nad # Notecią odwiedził strażnik miejski. st. insp. p. Dariusz Chróściński, który poruszył kilka ważnych spraw związanych z ogólnym bezpieczeństwem uczniów w szkole, jak i poza jej murami.

Nie zabrakło również informacji o bezpiecznym zachowaniu się w kontakcie z osoba obcą. Ponadto p. Chróściński przypomniał o zasadach bezpieczeństwa w przypadkowym spotkaniu obcego psa.

Wizyta strażnika była częścią projektu realizowanego w szkole pt. „Rodzina i bezpieczeństwo”. Główne cele projektu to: poprawa bezpieczeństwa dzieci w życiu codziennym, bezpieczne korzystanie z internetu i budowanie świadomości wśród dzieci o nadrzędnej wartości, jaką jest rodzina.

Młodzież podczas zajęć zapoznaje się z podstawowymi zasadami korzystania z urządzeń elektrycznych, zasadami ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy, bezpieczeństwa w sieci i znajomości zasad zdrowego trybu życia. Zdobytą na zajęciach wiedzę uczniowie prezentują w formie rysunków i plakatów wystawianych na holu szkoły.

Projekt zainicjowała i prowadzi p. Beata Taczyńska- Milczarek.

materiał: Beata Taczyńska – Milczarek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Koniec programu MdM. To już ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania

W styczniu 2018 r. zostanie uruchomiona ostatnia pula pieniędzy z programu Mieszkanie dla #Młodych (MdM). Dotychczas – od 2014 r. – skorzystało z niego ok. 98 tys. kredytobiorców. Średnia wysokość dofinansowania wynosi 25 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)