Dziś mamy 4 czerwca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2019

Szkoła przejdzie termomodernizację. Jakie prace zaplanowano?

fot. arch.

fot. arch.

Kolejna szkoła na terenie nakielskiej gminy przejdzie termomodernizację. Prace mają zostać zakończone #we wrześniu 2020 roku. Obecnie gmina Nakło podpisała umowę z wykonawcą.

We wrześniu gmina Nakło ogłosiła przetarg na wykonanie termomodernizacji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Potulicach. Termin składania ofert minął 15 października. Zainteresowanych wykonaniem prac było 9 firm. Po weryfikacji przetarg wygrał Zakład BUD-MAR Marek Żołecki z Olszewki, który prace wykona za kwotę 1 420 000,03 zł. Była to najniższa z ofertowanych kwot. 29 listopada w nakielskim urzędzie podpisano umowę z wykonawcą.

Co konkretnie zostanie wykonane? Zaplanowano docieplenie ścian zewnętrznych i stropodachów, częściową wymianę i remont stolarki okiennej i drzwiowej oraz wymianę instalacji c.o., c.w.u., zmianę technologii kotłowni z budową instalacji i przyłącza do sieci gazowej. Prace zakończą się do 18 września 2020 roku. Roboty zostaną wykonane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (14) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (12)

  Jaś Stonoga , w dniu 30-11-2019 16:15:10 napisał:

  Znów ta firma p. Żolecki wałek jak nic.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 6 (12)

  Płacę podatki, w dniu 30-11-2019 17:08:40 napisał:

  Ależ skąd, przecież to nie oni robili remont burmistrzowi, wygrywają większość przetargów, napewno nie ma układu.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (6)

  Pimpuś , w dniu 30-11-2019 18:58:36 napisał:

  No on ma znajomosci przy korycie i wszystkie przetargi wygrywa układy załatwiają wszystko a pewnie połowa kasy z inwestycji idzie do kieszeni zoleckiego i na łapówkę za wygrany przetarg.

  odpowiedz

  • -8 (12)

  Michał , w dniu 01-12-2019 08:49:38 napisał:

  Jesteście dzbanami jakich mało. I całe życie będziecie malować babcią pokoje . Dużo gadać mało robić . Oczernić kogoś jest bardzo łatwo. Poza tym robi się tu i tam bo robi się dobrze a nie sztuka . Układ na przetargu? O czym wy wg mówicie. Zejdźcie na ziemię . Widzę że ktoś nie zna nawet podstawowych procedur przetargowych. Ale przecież to Nakło to tylko pierdolami się zajmuje . Za robotę się wziąć nieroby

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (6)

  Naki, w dniu 01-12-2019 10:59:15 napisał:

  Myślę że powinno się tym zainteresować NIK coś te konkursy wygrywa tylko Żolecki...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (4)

  Maja, w dniu 01-12-2019 17:39:52 napisał:

  Fakt jest taki ze jest to dziwne ze zawsze na najkorzystniejsza ofertę, zupełnie jakby wiedział ile musi zaproponować (?) , takim jak on zawsze wszytsko uchodzi płazem wiec jedyne co można się tutaj wyżalić. Kogo ma w kieszeni tego nie wie nikt tylko sami zainteresowani. Niczego się nie boja i to jest przerażajace , ich bezkarność może (i powinna) ich kiedyś zgubić...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 7 (7)

  Czytelnik , w dniu 01-12-2019 18:28:40 napisał:

  Skoro uważacie, że jest coś na rzeczy zgłoście to po prostu odpowiednim służbom. Tym bardziej, że z tego co widzę niezadowolonych jest co najmniej kilku. Pisząc tu na stronie nic nie zmienicie.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nowe stylizacje
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP500
1399PLN PROMOCJAPLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Elzab Delta Max E
sugerowana cena producenta: 2950,70PLN
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Makijaż ślubny
Konstrukcje stalowe
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)