Dziś mamy 26 maja 2017, piątek, imieniny obchodzą:
17 maja 2017

Szkoła Podstawowa nr 2 najlepsza. Obie drużyny awansowały

fot. SZS w Nakle

fot. SZS w Nakle

16 maja na obiektach Gimnazjum nr 3 w Nakle – (bieżnia i skocznia lekkoatletyczna oraz boisko #Orlik) odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców.

Na wynik końcowy zespołu składa się 5 najlepszych rezultatów. W skład trójboju wchodzą: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową 150g, skok w dal ze strefy lub skok wzwyż dla całego zespołu. Uzyskany wynik w każdej z konkurencji przeliczany jest na punkty wielobojowe. Kolejność rozgrywania konkurencji dowolna. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: Szkoły Podstawowe nr 2, 3 z Nakła oraz Szkoły Podstawowe z Paterka i Ślesina. Poniżej rezultaty drużynowe:

Końcowa kolejność dziewcząt:

Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle - 535 pkt
Szkoła Podstawowa nr 3 w Nakle - 517 pkt
Szkoła Podstawowa w Ślesinie - 477 pkt
Szkoła Podstawowa w Paterku - 396 pkt

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Agata Chenc, Zofia Grabas, Bombika Amelia, Cholewińska Jessica, Meller Laura, Pater Agata i Konewka Wiktoria. Opiekunem zespołu jest pani Hanna Pietrasz-Kowalska.

Końcowa kolejność chłopców:

Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle - 446 pkt
Szkoła Podstawowa w Paterku - 400 pkt
Szkoła Podstawowa nr 3 w Nakle - 346 pkt
Szkoła Podstawowa w Ślesinie - 277 pkt

Zwycięski zespół wystąpił w składzie:. Iciek Miłosz, Sobczak Tymoteusz, Kurowski Jakub, Chojnacki Alan, Ciesielski Filip, Stuczyński Jakub, Mróz Stanisław. Opiekunem zespołu jest pan Paweł Krupiński.

Indywidualnie najlepiej wśród dziewcząt wypadły: (wyniki: 60, skok w dal i p. palantowa): Patrycja Kołodziejczak - Szkoła Podstawowa nr 3 w Nakle – 132 pkt (9,8s, 3,60m, 29m), Zofia Gajewska również Szkoła Podstawowa nr 3 w Nakle – 118 pkt (9,9s, 3,80m, 21m) oraz Jessica Cholewińska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle – 118 pkt (10,1s, 3,68m, 25,5m).

Wśród chłopców: Dawid Kończal - Szkoła Podstawowa w Paterku – 118 pkt (9,5s, 3,80m, 43m), Jakub Kurowski - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle – 115 pkt (9,2s, 4,05m, 33,5m) oraz Alan Chojnacki - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle – 112 pkt (9,5s, 4,28m, 32m).

Organizatorem zawodów był Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji oraz Szkolny Związek Sportowy w Nakle. Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary, a pozostałe drużyny dyplomy. Zwycięskie zespoły dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle awansowały do zawodów powiatowych, które odbędą się również na obiektach Gimnazjum nr 3 w Nakle 29 maja o godz. 9.00.

Materiał: SZS w Nakle

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Badania techniczne
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
MARO STONE
Kebab
od 7PLN
Remonty mieszkań
MARO STONE
MARO STONE
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)