Dziś mamy 24 lutego 2018, sobota, imieniny obchodzą:
17 maja 2017

Szkoła Podstawowa nr 2 najlepsza. Obie drużyny awansowały

fot. SZS w Nakle

fot. SZS w Nakle

16 maja na obiektach Gimnazjum nr 3 w Nakle – (bieżnia i skocznia lekkoatletyczna oraz boisko #Orlik) odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców.

Na wynik końcowy zespołu składa się 5 najlepszych rezultatów. W skład trójboju wchodzą: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową 150g, skok w dal ze strefy lub skok wzwyż dla całego zespołu. Uzyskany wynik w każdej z konkurencji przeliczany jest na punkty wielobojowe. Kolejność rozgrywania konkurencji dowolna. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: Szkoły Podstawowe nr 2, 3 z Nakła oraz Szkoły Podstawowe z Paterka i Ślesina. Poniżej rezultaty drużynowe:

Końcowa kolejność dziewcząt:

Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle - 535 pkt
Szkoła Podstawowa nr 3 w Nakle - 517 pkt
Szkoła Podstawowa w Ślesinie - 477 pkt
Szkoła Podstawowa w Paterku - 396 pkt

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Agata Chenc, Zofia Grabas, Bombika Amelia, Cholewińska Jessica, Meller Laura, Pater Agata i Konewka Wiktoria. Opiekunem zespołu jest pani Hanna Pietrasz-Kowalska.

Końcowa kolejność chłopców:

Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle - 446 pkt
Szkoła Podstawowa w Paterku - 400 pkt
Szkoła Podstawowa nr 3 w Nakle - 346 pkt
Szkoła Podstawowa w Ślesinie - 277 pkt

Zwycięski zespół wystąpił w składzie:. Iciek Miłosz, Sobczak Tymoteusz, Kurowski Jakub, Chojnacki Alan, Ciesielski Filip, Stuczyński Jakub, Mróz Stanisław. Opiekunem zespołu jest pan Paweł Krupiński.

Indywidualnie najlepiej wśród dziewcząt wypadły: (wyniki: 60, skok w dal i p. palantowa): Patrycja Kołodziejczak - Szkoła Podstawowa nr 3 w Nakle – 132 pkt (9,8s, 3,60m, 29m), Zofia Gajewska również Szkoła Podstawowa nr 3 w Nakle – 118 pkt (9,9s, 3,80m, 21m) oraz Jessica Cholewińska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle – 118 pkt (10,1s, 3,68m, 25,5m).

Wśród chłopców: Dawid Kończal - Szkoła Podstawowa w Paterku – 118 pkt (9,5s, 3,80m, 43m), Jakub Kurowski - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle – 115 pkt (9,2s, 4,05m, 33,5m) oraz Alan Chojnacki - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle – 112 pkt (9,5s, 4,28m, 32m).

Organizatorem zawodów był Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji oraz Szkolny Związek Sportowy w Nakle. Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary, a pozostałe drużyny dyplomy. Zwycięskie zespoły dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle awansowały do zawodów powiatowych, które odbędą się również na obiektach Gimnazjum nr 3 w Nakle 29 maja o godz. 9.00.

Materiał: SZS w Nakle

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
MEBLE PIOTR PASIEKA
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Sprawdzanie świateł
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
REGAŁY
Meble na wymiar: szafy przesuwne
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)