Dziś mamy 25 listopada 2017, sobota, imieniny obchodzą:
13 listopada 2017

Swoich sił próbowało 112 pływaków. Padło wiele rekordów życiowych

fot. Małgorzata Bystryk-Skubiszewska

fot. Małgorzata Bystryk-Skubiszewska

W dniu 10 listopada na Nakielskiej pływalni Naquarius odbyły się Mistrzostwa Powiatu nakielskiego #w pływaniu szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Łącznie do zawodów przystąpiło 112 pływaków, którzy próbowali swoich sił na dystansie 50 m.

Regulamin zezwalał na wybór dwóch spośród czterech styli. Kolejność wyścigów rozgrywana była tak jak w stylu zmiennym czyli: styl motylkowy, grzbietowy, klasycznym oraz dowolnym.  Ze względu na dużą ilość osób startujących na trybunach pojawili się także najbliżsi oraz kibice. Nad całą organizacją zawodów czuwali sędziowie, opiekunowie, instruktorzy oraz pełniący tego dnia służbę ratownicy. Cała impreza przebiegła sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Padło wiele rekordów życiowych. Na najlepszych zawodników czekały okolicznościowe medale, które wręczał Dyrektor ZSP 4 Tomasz Rompalski, a za wyścigi sztafet drużyna otrzymała puchar.

Najlepsi reprezentować będą Nasz powiat na zawodach wojewódzkich, które odbędą się niebawem w Bydgoszczy oraz Toruniu. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, które serdecznie dziękuję wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem oraz profesjonalnym podejściem przyczyniają się do popularyzacji pływania w Naszym regionie.

materiał: Paweł Juszczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 3
Pliki do pobrania
MPN w pływaniu 10.11.2017 wyniki.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Koniec programu MdM. To już ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania

W styczniu 2018 r. zostanie uruchomiona ostatnia pula pieniędzy z programu Mieszkanie dla #Młodych (MdM). Dotychczas – od 2014 r. – skorzystało z niego ok. 98 tys. kredytobiorców. Średnia wysokość dofinansowania wynosi 25 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)