Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:
13 listopada 2017

Swoich sił próbowało 112 pływaków. Padło wiele rekordów życiowych

fot. Małgorzata Bystryk-Skubiszewska

fot. Małgorzata Bystryk-Skubiszewska

W dniu 10 listopada na Nakielskiej pływalni Naquarius odbyły się Mistrzostwa Powiatu nakielskiego #w pływaniu szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Łącznie do zawodów przystąpiło 112 pływaków, którzy próbowali swoich sił na dystansie 50 m.

Regulamin zezwalał na wybór dwóch spośród czterech styli. Kolejność wyścigów rozgrywana była tak jak w stylu zmiennym czyli: styl motylkowy, grzbietowy, klasycznym oraz dowolnym.  Ze względu na dużą ilość osób startujących na trybunach pojawili się także najbliżsi oraz kibice. Nad całą organizacją zawodów czuwali sędziowie, opiekunowie, instruktorzy oraz pełniący tego dnia służbę ratownicy. Cała impreza przebiegła sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Padło wiele rekordów życiowych. Na najlepszych zawodników czekały okolicznościowe medale, które wręczał Dyrektor ZSP 4 Tomasz Rompalski, a za wyścigi sztafet drużyna otrzymała puchar.

Najlepsi reprezentować będą Nasz powiat na zawodach wojewódzkich, które odbędą się niebawem w Bydgoszczy oraz Toruniu. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, które serdecznie dziękuję wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem oraz profesjonalnym podejściem przyczyniają się do popularyzacji pływania w Naszym regionie.

materiał: Paweł Juszczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 3
Pliki do pobrania
MPN w pływaniu 10.11.2017 wyniki.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)