Dziś mamy 17 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

05 lutego 2019

Świetne zawody w wykonaniu siatkarzy. Wywalczyli awans do finału

fot. Maciej Janka

fot. Maciej Janka

W dniu 4.02.2019 r. w Zespole Szkół Mechanicznych w Bydgoszczy odbył się ćwierćfinał Mistrzostw # województwa w piłce siatkowej chłopców.

W turnieju uczestniczyli Mistrzowie Powiatów; nakielskiego, świeckiego, tucholskiego i bydgoskiego. Awans do półfinału wywalczył tylko zwycięzca zawodów.

W pierwszym meczu Krzywousty pokonał LO Świecie 2:0 i dzięki temu awansował do finału,w którym czekał Elektronik Bydgoszcz.
Po bardzo zaciętym spotkaniu i zwycięstwie 2:0 (25:22, 25:23) awans stał się faktem !

Wyniki końcowe:
1. I LO Nakło nad Notecią im.B.Krzywoustego
2. Technikum Elektroniczne Bydgoszcz
3. LO Świecie
4. ZSL Tuchola

"Świetne zawody, mieliśmy swoje problemy, ale charakter drużyny kształtuje się w ciężkich i trudnych meczach. To nasz trzeci turniej wygrany w tym sezonie, bez straty seta. Jeszcze raz dziękuję chłopakom za wysiłek i zdrowie zostawione na parkiecie. Jestem dumny z mojej drużyny i jednocześnie mam przekonanie, że to nie koniec naszych sukcesów" mówi trener drużyny Maciej Janka.

Gratulacje dla drużyny grającej w składzie:
Filip Jarczyński, Antoni Kwasigroch, Mikołaj Gardyza, Piotr Szarszewski, Jakub Ziółkowski, Filip Kuczkowski, Wojciech Bebło, Szymon Wintrowicz, Łukasz Granowski, Wydrzyński Kacper, Żurek Adrian i Łukasz Jurek.

Trzymamy kciuki za awans do finału.

materiał: Maciej Janka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 15 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)