Dziś mamy 24 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

17 września 2019

Świetne mecze w wykonaniu piłkarzy. Młodzi zawodnicy dają z siebie wszystko

fot. Łukasz Bzdawka

fot. Łukasz Bzdawka

Rewelacyjny weekend w wykonaniu zawodników # SF Junior Nakło.

Kończyny udany weekend!

Liga K-PZPN

Żaki 2011/2012
SF JUNIOR NAKŁO - Sportis Academy Łochowo II 13:0
SF JUNIOR NAKŁO - LZS DĄB Potulice 1993 5:1

Orlicy 2009/2010

PAUZA

Młodzicy 2008/2009
Sparta Janowiec Wielkopolski II - SF JUNIOR NAKŁO 1:6
Trampkarze 2006/2007
MKS Pałuczanka Żnin - SF JUNIOR NAKŁO 1:7

Wszystkie nasze zespoły w tej kolejce strzelają 31 bramek, a tracą 3. Oczywiście to tylko wyniki, ale sprawiły nam one wiele radości. A sposób ich osiągnięcia nie był przypadkiem. Porażki jeszcze przyjdą i nie raz lepszy przeciwnik pokaże nam jak się gra, ale na tą chwilę cieszymy się, że nasza wizja i plan przynosi małe, ale słodkie owoce.

Mnóstwo naszych zawodników nie gra jeszcze w lidze bo są zbyt mali. Tam też jest ogromny potencjał. O nich usłyszycie za jakiś czas. Teraz życzymy Wam udanego kolejnego tygodnia.

Od jutra pracujemy dalej dla naszych zawodników. Tych małych i większych. Dla chłopaków i dziewczyn.

Kochamy to co robimy!

materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Październik miesiącem profilaktyki raka piersi. Czym jest mammografia?

Warszawa – 21 października, 2019 – w związku z „różowym październikiem”, miesiącem # profilaktyki raka piersi oraz inicjatywą BRA Day, GE Healthcare przypomina, jak ważne dla zdrowia kobiet są badania mammograficzne i zachęca Polki do profilaktyki.

(czytaj więcej)
0

Nowe technologie zmieniają rynek. Warto stawiać na "zieloną" energię

Przyjazne środowisku technologie, umożliwiające pozyskiwanie energii # elektrycznej i cieplnej, stają się coraz popularniejsze. Nie tylko ze względu na rosnący trend proekologiczny, lecz także możliwość wygenerowania długofalowych oszczędności.

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)