Dziś mamy 4 czerwca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

17 września 2019

Świetne mecze w wykonaniu piłkarzy. Młodzi zawodnicy dają z siebie wszystko

fot. Łukasz Bzdawka

fot. Łukasz Bzdawka

Rewelacyjny weekend w wykonaniu zawodników # SF Junior Nakło.

Kończyny udany weekend!

Liga K-PZPN

Żaki 2011/2012
SF JUNIOR NAKŁO - Sportis Academy Łochowo II 13:0
SF JUNIOR NAKŁO - LZS DĄB Potulice 1993 5:1

Orlicy 2009/2010

PAUZA

Młodzicy 2008/2009
Sparta Janowiec Wielkopolski II - SF JUNIOR NAKŁO 1:6
Trampkarze 2006/2007
MKS Pałuczanka Żnin - SF JUNIOR NAKŁO 1:7

Wszystkie nasze zespoły w tej kolejce strzelają 31 bramek, a tracą 3. Oczywiście to tylko wyniki, ale sprawiły nam one wiele radości. A sposób ich osiągnięcia nie był przypadkiem. Porażki jeszcze przyjdą i nie raz lepszy przeciwnik pokaże nam jak się gra, ale na tą chwilę cieszymy się, że nasza wizja i plan przynosi małe, ale słodkie owoce.

Mnóstwo naszych zawodników nie gra jeszcze w lidze bo są zbyt mali. Tam też jest ogromny potencjał. O nich usłyszycie za jakiś czas. Teraz życzymy Wam udanego kolejnego tygodnia.

Od jutra pracujemy dalej dla naszych zawodników. Tych małych i większych. Dla chłopaków i dziewczyn.

Kochamy to co robimy!

materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)