Dziś mamy 23 stycznia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2019

Świąteczne warsztaty plastyczne. Wspólna praca przyniosła wiele radości

fot. Darek Górzyński

fot. Darek Górzyński

3 grudnia w Przedszkolu Niepublicznym "Donald" odbyły się świąteczne #warsztaty plastyczne z udziałem dzieci 3 letnich i ich członków rodziny.

To wyjątkowe spotkanie okazało się wspaniałą okazją do zintegrowania grupy, rozwijania więzi rodzinnych oraz wczucia się w atmosferę zbliżających świąt. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnych zabaw przy muzyce. W trakcie warsztatów dzieci z pomocą rodziców wykonały bałwanka ze skarpety oraz inne ozdoby świąteczne.

Spotkaniu towarzyszyła radość dzieci i rodziców ze wspólnie wykonanej pracy. W nagrodę za zaangażowany udział w zajęciach przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wychowawcy grupy dziękują wszystkim uczestnikom warsztatów za obecność, zaangażowanie i czynny udział w życiu przedszkola.

Nasze spotkanie uwiecznił na fotografii Pan Dariusz Górzyński. Serdeczne podziękowania za obecność z nadzieją na dalszą współpracę składa Dyrektor Grażyna Lewandowska wraz z gronem pedagogicznym.

materiał: I. Nowak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)