Dziś mamy 11 sierpnia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2019

Świąteczne warsztaty plastyczne. Wspólna praca przyniosła wiele radości

fot. Darek Górzyński

fot. Darek Górzyński

3 grudnia w Przedszkolu Niepublicznym "Donald" odbyły się świąteczne #warsztaty plastyczne z udziałem dzieci 3 letnich i ich członków rodziny.

To wyjątkowe spotkanie okazało się wspaniałą okazją do zintegrowania grupy, rozwijania więzi rodzinnych oraz wczucia się w atmosferę zbliżających świąt. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnych zabaw przy muzyce. W trakcie warsztatów dzieci z pomocą rodziców wykonały bałwanka ze skarpety oraz inne ozdoby świąteczne.

Spotkaniu towarzyszyła radość dzieci i rodziców ze wspólnie wykonanej pracy. W nagrodę za zaangażowany udział w zajęciach przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wychowawcy grupy dziękują wszystkim uczestnikom warsztatów za obecność, zaangażowanie i czynny udział w życiu przedszkola.

Nasze spotkanie uwiecznił na fotografii Pan Dariusz Górzyński. Serdeczne podziękowania za obecność z nadzieją na dalszą współpracę składa Dyrektor Grażyna Lewandowska wraz z gronem pedagogicznym.

materiał: I. Nowak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)