Dziś mamy 1 czerwca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

10 stycznia 2020

Sukces uczniów CKZIU! Chłopcy zajęli pierwsze miejsce w turnieju

fot. Jan Wójcik

fot. Jan Wójcik

08 stycznia 2020 r. uczniowie CKZIU w Wyrzysku wzięli udział w # turnieju finałowym Mistrzostw Powiatu Pilskiego Szkół Ponadpodstawowych w Halowej Piłce Nożnej.

Czyżak Hubert, Michałek Mikołaj, Kowalski Marek, Jagodzinski Hubert, Barciszewski Mariusz, Łassa Fabian, Polcyn Radosław, Grochowski Krystian, Królik Miłosz i Bogacki Jakub rozpoczęli rozgrywki 13.12.2019 r., a w tym tygodniu zakończyli je ogromnym sukcesem.

Chłopcy zajęli pierwsze miejsce i zdobyli tytuł Mistrza Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej. Zwycięstwo to cieszy tym bardziej, że mistrzowie obronili ten tytuł już trzeci rok z rzędu!

Nasza mistrzowska drużyna oczywiście gra dalej i 20 stycznia 2020 r. w Wągrowcu powalczy o prymat w rejonie pilskim.

Chłopcom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. 

materiał: Jan Wójcik

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne
Oczyszczanie twarzy
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zabieg parafinowy
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Drobne naprawy
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Drukarki fiskalne Innova
2200PLN PROMOCJAPLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)