Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

14 marca 2019

Sukces młodych zawodników. Turniej pełen sportowych emocji

fot. pow.

fot. pow.

Dzisiejszy dzień wypełniła nam radość z sukcesu naszych # zawodników z rocznika 2008/2009. Rozegraliśmy finały, w których zajmujemy cudowne 2 miejsce.

- 4 miesiące gier
- ponad 250 spotkań w całej lidze
- 32 drużyny z całego województwa
- 8 drużyn na finałach

Udział w rozgrywkach to dla nas fajny czas. Mnóstwo emocji, łzy, pot i uśmiech. Chłopacy jesteśmy z Was dzisiaj dumni. Jutro trenujemy dalej. Chcemy być jeszcze lepsi!

Dziękujemy rodzicom za doping, za to, że pięknie wspierali swoje pociechy!

Skład: Antoni "Antman" Stawicki, Euzebiusz "Ebi" Mroczkowski, Igor "Igi" Gniot, Bartek "Baton" Rajek, Jaś Starzyński, Filip Perdoch, Filip "Fifi" Nowak, Szymek Rajek, Szymek Pyra, Fabian Skarwecki, Norbert "Norbi" Polcyn. Trenerem zespołu jest Michał Jurek.

materiał: Łukasz Bzdawka 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)