Dziś mamy 19 września 2020, sobota, imieniny obchodzą:

20 stycznia 2020

Sukces Miłosza Lipińskiego. Jest najwszechstronniejszym siłaczem w powiecie

fot. Maciej Janka

fot. Maciej Janka

13 stycznia w ZS Żeglugi Śródlądowej odbyły się zawody najwszechstronniejszych siłaczy w # naszym Powiecie. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy 3 oa Miłosz Lipiński.

Trójbój siłowy to trzy wymagające konkurencje w kolejności: podciąganie na drążku, wyciskanie sztangi na ławeczce poziomej i martwy ciąg. Miłosz okazał się najlepszy w dwóch pierwszych konkurencjach, a w trzeciej zajął drugie miejsce!

To dało znakomity wynik i pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji. To już czwarte kolejne zwycięstwo ucznia z I LO im. B. Krzywoustego w tych trudnych i wymagających zawodach z rzędu! Gratulujemy!! Opiekunem Miłosza jest trener Maciej Janka. 

materiał: Maciej Janka 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 17 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)