Dziś mamy 24 maja 2019, piątek, imieniny obchodzą:

09 maja 2019

Sukces Huberta Stańczyka. Młody zawodnik otrzymał powołanie do kadry

fot. Wojciech Falenta

fot. Wojciech Falenta

W Grodzisku Wielkopolskim odbyło się pierwsze w tym roku # zgrupowane Reprezentacji Polski FA.

Przez 3 dni grupa 54 wyselekcjonowanych zawodników z roczników 2007, 2008 oraz 2009 szkoliło się pod okiem trenerów Kadry Polski. W rocznika 2007 i 2008 były to kolejne już zgrupowania. W roczniku 2009 konsultacja odbyła się po raz pierwszy.

Selekcja reprezentantów trwała od września 2018, poprzez zgrupowanie Kadr w regionach w całej Polsce, poprzez testy sprawnościowe oraz obserwacje trenerów koordynatorów. W każdym roczniku została powołana 18 najlepszych chłopców z całego kraju.

Hubert wrócił z obozu zadowolony. Chłopcy codziennie intensywnie trenowali. Kadra rocznika 2009 zagrała również mecz kontrolny z Kadrą rocznika 2008. W tym spotkaniu nasz reprezentant zdobył pierwszą bramkę dla swojej drużyny.

Hubert trenuje w FA Mezar Nakło od 4 lat. Jego trenerem jest Daniel Kloska.

Gratulujemy Hubertowi powołania oraz bardzo dobrej postawy podczas zgrupowania.

materiał: Arkadiusz Jopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 244 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)