Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

10 lutego 2019

Studniówka "Żeglugi". Tak się bawili maturzyści

fot. Mateusz Rosa

fot. Mateusz Rosa

"Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie.#"- Wisława Szymborska

W dniu 08.02.2019 r. miejsce miała studniówka uczniów Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią. Uroczystego rozpoczęcia balu dokonał Pan Dyrektor Kazimierz Toczko.

Uczniowie klas czwartych Technikum Eksploatacji Portów i Terminali, Technikum Żeglugi Śródlądowej oraz Technikum Pojazdów Samochodowych w tym roku fantastycznie bawili się w Hotelu - Restauracji "Saga" w Zamościu k. Bydgoszczy. Bal tradycyjnie rozpoczęto uroczystym polonezem, do którego tegoroczni maturzyści solennie się przygotowywali pod czujnym okiem Pani profesor Ewy Młynarczyk. Nie zabrakło życzeń oraz podziękowań dla nauczycieli oraz wychowawców. Fantastyczną zabawę poprowadził DJ Wodzirej Wolfi. Bal na 100 dni przed maturą z pewnością pozostanie w pamięci wielu z Nas na bardzo długo. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia profesjonalnej fotorelacji wykonanej przez Mateusza Rosę z firmy Fourstudio.

Wychowawcy klas maturalnych:
Klasa IV TE - Pani profesor Alina Pilarska
Klasa IV TŻ - Pani profesor Sylwia Wieczorek
Klasa IV TS - Pani profesor Dagmara Bajek

materiał: Aleksandra Meller

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 47 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)