Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

10 lutego 2019

Studniówka "Żeglugi". Tak się bawili maturzyści

fot. Mateusz Rosa

fot. Mateusz Rosa

"Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie.#"- Wisława Szymborska

W dniu 08.02.2019 r. miejsce miała studniówka uczniów Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią. Uroczystego rozpoczęcia balu dokonał Pan Dyrektor Kazimierz Toczko.

Uczniowie klas czwartych Technikum Eksploatacji Portów i Terminali, Technikum Żeglugi Śródlądowej oraz Technikum Pojazdów Samochodowych w tym roku fantastycznie bawili się w Hotelu - Restauracji "Saga" w Zamościu k. Bydgoszczy. Bal tradycyjnie rozpoczęto uroczystym polonezem, do którego tegoroczni maturzyści solennie się przygotowywali pod czujnym okiem Pani profesor Ewy Młynarczyk. Nie zabrakło życzeń oraz podziękowań dla nauczycieli oraz wychowawców. Fantastyczną zabawę poprowadził DJ Wodzirej Wolfi. Bal na 100 dni przed maturą z pewnością pozostanie w pamięci wielu z Nas na bardzo długo. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia profesjonalnej fotorelacji wykonanej przez Mateusza Rosę z firmy Fourstudio.

Wychowawcy klas maturalnych:
Klasa IV TE - Pani profesor Alina Pilarska
Klasa IV TŻ - Pani profesor Sylwia Wieczorek
Klasa IV TS - Pani profesor Dagmara Bajek

materiał: Aleksandra Meller

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 47 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)