Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2019

Studenci zakończyli rok akademicki. Teraz czas na wakacje!

fot. NOK

fot. NOK

11 czerwca w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury miało miejsce # zakończenie roku akademickiego 2018/2019 Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

W części artystycznej zaprezentowały się dzieci z Przedszkola Niepublicznego Donald. Tematem ostatniego wykładu była „Adaptacja do zmian klimatu jako nieunikniona konieczność.”

Po wykładzie wręczono studentom certyfikaty złotego oraz platynowego słuchacza UTW. Wyróżniono dwie osoby w kategorii aktor roku wręczając dyplomy uznania za wkład w pracę kabaretu „Luzik” paniom: Stefanii Trybuszewskiej oraz Elżbiecie Budziszak.

Natomiast podziękowanie za działalność kulturalną, skuteczność w batalii o szpital w Nakle nad Notecią oraz pracę w Radzie Słuchaczy przy nakielskim UTW otrzymała pani Jadwiga Cyganek.

Teraz na studentów czekają wakacje. Mamy nadzieję, że pełni sił, wigoru i zapału do nauki wrócą w październiku aby rozpocząć kolejny rok.

materiał: Lidia Bembnista

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)