Dziś mamy 16 lipca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2019

Strażnicy miejscy na festynie. Funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 19-06-2019 roku funkcjonariusze nakielskiej Straży Miejskiej w ramach akcji # „Bezpieczne wakacje 2019” przeprowadzili pogadankę z dziećmi podczas festynu Samorządu Mieszkańców numer 8 w Nakle nad Notecią.

Opowiedzieli o zagrożeniach jakie mogą je spotkać podczas trwających wakacji oraz o sposobach radzenia sobie z nimi. Dzieci dowiedziały się również na czym polega codzienna praca strażników miejskich oraz zobaczyły jakiego sprzętu używają podczas swojej pracy.

Na koniec uczestnicy spotkania otrzymali pamiątkowe opaski odblaskowe, które zwiększą bezpieczeństwo podczas poruszania się na drodze.

materiał: Agnieszka Warmke/Straż Miejska w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 16 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Aktywność ekonomiczna ludności. Przeprowadzono badania

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, w porównaniu z IV kwartałem 2018 r., liczba # pracujących i bezrobotnych zmniejszyła się. Wpłynęło to na spadek wskaźnika zatrudnienia oraz stopy bezrobocia. W tym czasie przybyło natomiast osób biernych zawodowo. To z kolei przełożyło się to na spadek współczynnika aktywności zawodowej.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)