Dziś mamy 20 maja 2022, piątek, imieniny obchodzą:

18 stycznia 2022

Straciła panowanie nad autem i wjechała do rowu. 50-latka pouczona

fot. KPP w Nakle/OSP Kcynia

fot. KPP w Nakle/OSP Kcynia

Warunki na drogach, szczególnie zimą, mogą# zaskoczyć kierowców. Dlatego ważne jest, aby zachować szczególną ostrożność.

We wtorek, 18 stycznia około godziny 8, służby zostały powiadomiono o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego marki Honda w miejscowości Szczepice (gm. Kcynia). Natychmiast wezwano straż pożarną oraz policję. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem honda civic, 50-letnia mieszkanka gminy Kcynia, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do rowu – zrelacjonowała zdarzenie mł. asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle.

50-latka była trzeźwa. Pojazdem kobieta podróżowała sama. Nie wymagała hospitalizacji. Mieszkanka gminy Kcynia została pouczona. Z powodu uszkodzeń pojazdu zatrzymano dowód rejestracyjny.

fot. OSP Kcynia fot. OSP Kcynia

fot. KPP w Nakle fot. KPP w Nakle

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (17) Zgłoś naruszenie zasad

  • 16 (18)

  Kierowca, w dniu 18-01-2022 10:54:22 napisał:

  Ha Ha interpretacja nasze Policji !!!!! Wczoraj artykuł o dachowaniu i sprawa do sądu ??? Dzisiaj w rowie i pouczenie ???? Pięknie !!!!! Sprawiedliwość jak w Naszych Sądach

  odpowiedz

  • -3 (9)

  fff, w dniu 18-01-2022 11:34:36 napisał:

  dlaczego OSP Kcynia pojechała w 2 osoby????czyżby dyspozytor który pochodzi z Kcyni był stronniczy? inne jednostki by nie mogły w takim składzie wyjechać

  odpowiedz

  • 2 (6)

  Łuki , w dniu 18-01-2022 12:02:29 napisał:

  fff . To ty jeszcze nie wiesz ze tam moze wyjechać jedna osoba dwoma wozami ? Taki przywilej maja

  odpowiedz

  • 3 (9)

  Stary strażak, w dniu 18-01-2022 12:34:35 napisał:

  A z kad wiesz że byli we dwóch? Chyba że jestes kretem który przeniknął do środka jednostki i teraz ryjesz .. za takie zachowanie i pisanie na forum a równoznacznie wstawianie jednostki na krytykę powinieneś zostać wypier..ony na zbity pysk.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (8)

  Jo, w dniu 18-01-2022 13:24:55 napisał:

  Może ludzie w końcu zaczną dostrzegać co na prawdę się dzieje w tej jednostce z "tradycjami", nadają się tylko do lania wody, włażenia co niektórym w 4 litery żeby mieć przywileje, i propagowania nienawiści do innych jednostek, wielcy strażacy z dziury na górze, żal mi was jak na to patrzę

  odpowiedz

  • 5 (13)

  Sam, w dniu 18-01-2022 14:02:04 napisał:

  Może ktoś zainteresuje się tym że na terenie OSP Kcynia naprawiane i myte są prywatne samochody. A za wodę o prąd płaci podatnik.

  odpowiedz

  • 0 (6)

  Haha , w dniu 18-01-2022 14:05:55 napisał:

  Panie Sam, pewnie koledzy z JRS kowalewko wpadają podreperować wozy swoje bo im się należy bo z pis

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Kkkk, w dniu 18-01-2022 14:29:18 napisał:

  A Kcynia to lisy farbowane które raz z po raz z SLD potem z PiS i kozanecką przyjmują i innych pisowcow byle kasę załatwić... A sami nic nie robią na remizie tylko trzeba im dać...bo im się należy. I wyjazdy sztuczne do lania wody na ulicach lub pilnowania latarni

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Kcyniok , w dniu 18-01-2022 16:06:00 napisał:

  Lanie wody na ulice latem, za pieniądze podatników to sztandarowa akcja tych lizusów

  odpowiedz

  • 2 (8)

  Obserwator , w dniu 18-01-2022 16:09:24 napisał:

  Przykro to czytać o Kcyni , jest tam jeszcze kilku cwaniaków którzy mieli piękne wizje i marzenia ale oni są tylko mądrzy w gębie , nygusy którzy stoją z boku i robią innym tyłki, sami zawodowi kierowcy - najlepsi . Oczywiście Ci komentatorzy nie zabiorą się za robotę bo to nie są ludzie którzy mieli by wziąć odpowiedzialność za Jednostkę. Na jednostce jest bałagan i chaos , każdy robi co chce a garaże służą do sprzątania i mycia prywatnych samochodów , co ciekawe że Burmistrz mieszka w pobliżu i pewnie udaje że nic nie widzi.

  odpowiedz

  • 0 (4)

  ACAB, w dniu 18-01-2022 16:23:16 napisał:

  Ile tu kwasu.. a zaczęło się od artykuku odnośnie kolizji.. Admin chyba się cieszy, bo przez tą hołotę nabijane są wyświetlenia. Administrator nie jest nic mądrzejszy od specjalistów którzy mają tu dużo do napisania.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Urban, w dniu 18-01-2022 17:34:38 napisał:

  Nie posypane taka prawda dzisiaj Rudy jechał o 6rano sypac pewnie wstać mu się nie chcialo

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Mikołaj, w dniu 18-01-2022 18:09:24 napisał:

  Strażacy z OSP Gó*no Specjaliści Kcynia nadają się do pilnowania remizy i lania wody po ulicach. Uważają się za specjalistów najlepszych w gminie a buraki granatem od pługa oderwani nie potrafią prawidłowo KPP udzielić. Podpierać wóz i hejtować wszystkich innych to oni potrafią najlepiej.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 6 (6)

  ....., w dniu 18-01-2022 20:09:55 napisał:

  Dlaczego policja nie kara mandatami, karami zarządców dróg?? Ktoś jak koło domu nie odśnieży to afera . Dziś było tak ślisko że przy 20 km/h można było wjechać Do rowu . I powiedzą Ci że nie dostosowałeś prędkości do warunków? POLICJA - WEŹCIE SIE DO PRACY I ZA POPRAWĘ BEZPIECZENSTWA A NIE za ŁATANIE DZIURY BUDŻETOWEJ .

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Sołtys , w dniu 18-01-2022 22:18:17 napisał:

  A gdzie się można szczepić 4 dawką bo ki słabo od tych wpisów

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Kawski kiełbasa śląska
11,99PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Olej zwyczajny 0,9l
6,99PLN
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Jak wykończyć mieszkanie, zanim ono finansowo wykończy Ciebie? Oto jak uniknąć ukrytych kosztó

Tylko w okresie styczeń-marzec 2022 r. deweloperzy oddali do użytku 54,7 tys. nowych mieszkań w całej Polsce#. To oznacza, że co miesiąc w naszym kraju przybywa średnio kilkanaście tysięcy szczęśliwych nabywców swojego „M”. Najpierw zakup lokum, które istnieje tylko na papierze, a potem odebranie już kluczy do własnego nowego mieszkania to dla wielu spełnienie marzeń, ale kiedy pierwsze emocje już opadną, okazuje się, że stajemy przed kolejnym, nie mniej wymagającym zadaniem: wykończeniem i aranżacją wnętrza. Budżet, który trzeba przeznaczyć na ten cel, to obok zakupu, kolejny duży koszt, tym bardziej, że ceny potrzebnych materiałów i usług rosną w astronomicznym tempie. Przykład? W marcu 2022 r. w porównaniu z analogicznym okresem zeszłego roku, ceny najpopularniejszych materiałów budowlanych są wyższe średnio o 28%[2] i ciągle rosną! Sytuacji nie poprawia też rekordowa dwucyfrowa inflacja, wyższe oprocentowanie kredytów hipotecznych, rosnące ceny prądu i gazu. Rachunki za ten pierwszy są już o 24 proc. wyższe niż w 2021 r.[3] To wszystko sprawia, że kwoty, które świeżo upieczeni właściciele mieszkań zabezpieczyli na wykończenie i zagospodarowanie swoich lokali, topnieją z dnia na dzień. Jeśli nie będziemy wystarczająco ostrożni, łatwo możemy wpaść w nieplanowane długi! O tym, jak tego uniknąć w kolejnym materiale Intrum z cyklu „Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Doręczanie listów poleconych bezpośrednio do rąk adresatów

Od 16 maja 2022 r., wychodząc# naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Poczta Polska przywraca standardowy sposób doręczania wszystkich przesyłek listowych rejestrowanych bezpośrednio do adresata. Doręczanie zostało ograniczone podczas epidemii, kiedy przesyłki polecone niewymagające potwierdzenia odbioru były doręczane wyłącznie do skrzynek oddawczych, z uwagi na bezpieczeństwo Klientów i pracowników.

(czytaj więcej)
0

Złap chwilę dla siebie! Dlaczego nie warto rezygnować ze śniadania?

Wiecznie zimna kawa – brzmi znajomo? To niestety standardowe# śniadanie niejednej mamy. Najwyższy czas z tym skończyć! Tylko zdrowa i szczęśliwa mama jest w stanie zapewnić beztroskie i radosne dzieciństwo swoim pociechom. Ale zacznijmy od początku, tzn. pierwszego posiłku w ciągu dnia. Potem pójdzie już z górki.

(czytaj więcej)