Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

12 lutego 2019

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”. Otwarte spotkanie już jutro

fot.arch

fot.arch

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, będące Lokalną Grupą Działania #(LGD) dla obszaru powiatu nakielskiego, serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Nakło nad Notecią, w szczególności przedstawicieli organizacji i instytucji mających siedzibę na obszarze gminy Nakło nad Notecią, sołtysów, radnych, przedsiębiorców, lokalnych liderów, seniorów, członków KGW na doroczne, otwarte spotkanie informacyjno-konsultacyjne.

Termin spotkania: 13.02.2019 r. (środa), godzina 16:00

Miejsce spotkania: Centrum Ekologiczno-Kulturalne w Trzeciewnicy (ul. Powstańców Wielkopolskich 25, Trzeciewnica)

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zainteresowanych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa pod numerami telefonów: 52 524 64 34, 607 822 019 lub e-mail: biuro@rlks.naklo.pl.

Spotkanie dotyczyć będzie prezentacji szczegółów wdrażania wielofunduszowej Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru powiatu nakielskiego na lata 2016-2023 (LSR), której głównym celem jest: „Budowanie potencjału dla rozwoju lokalnej gospodarki, pobudzania oddolnych inicjatyw i tworzenia miejsc pracy”.

W programie spotkania:

Część I – Informacyjna:
1. Przedstawienie głównych założeń LSR (cele, przedsięwzięcia oraz  możliwości wsparcia finansowego lokalnych inicjatyw realizowanych przez różne grupy: organizacje pozarządowe, przedsiębiorców, sektor publiczny oraz mieszkańców) oraz stanu realizacji LSR.
2. Planowane w 2019 r. przez LGD nabory wniosków o dofinansowanie.
3. Działania wspierające LGD – pomoc dla Wnioskodawców oraz działania w ramach aktywizacji i animacji i ich harmonogram.

Część II – Konsultacyjna:
Dyskusja na temat działań prowadzonych przez LGD, w tym realizacji planu komunikacji – uwagi i propozycje mieszkańców.

W trakcie spotkania poczęstunek produktem lokalnym.

 materiał: Monika Żydek

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Produkty instax
od 37,90PLN
Mikrodermabrazja
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Meble młodzieżowe i dziecięce
Sprawdzanie geometrii kół
Krzesło młodzieżowe
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)