Dziś mamy 25 listopada 2017, sobota, imieniny obchodzą:
14 listopada 2017

Staszic zaprasza na Dzień Turystyki. W programie wykłady i warsztaty

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Nakle serdecznie zaprasza #uczniów klas III gimnazjum wraz z opiekunami na Dzień Turystyki, który odbędzie się 17 listopada o godz. 9:00 do 13:30 w auli szkoły.

W programie:
- wykłady i warsztaty o tematyce geograficzno - turystycznej pracowników Instytutu Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

  • "Atrakcyjność turystyczna Krajny" 
  • "Zamki, wino i szybki samochody - walory turystyczne Dolina Laory" 
  • "Polska Naj..." 

- spotkanie z absolwentami Technikum Obsługi Turystycznej

materiał Karol Lizak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Koniec programu MdM. To już ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania

W styczniu 2018 r. zostanie uruchomiona ostatnia pula pieniędzy z programu Mieszkanie dla #Młodych (MdM). Dotychczas – od 2014 r. – skorzystało z niego ok. 98 tys. kredytobiorców. Średnia wysokość dofinansowania wynosi 25 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)