Dziś mamy 14 grudnia 2018, piątek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2017

Staszic zaprasza na Dzień Turystyki. W programie wykłady i warsztaty

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Nakle serdecznie zaprasza #uczniów klas III gimnazjum wraz z opiekunami na Dzień Turystyki, który odbędzie się 17 listopada o godz. 9:00 do 13:30 w auli szkoły.

W programie:
- wykłady i warsztaty o tematyce geograficzno - turystycznej pracowników Instytutu Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

  • "Atrakcyjność turystyczna Krajny" 
  • "Zamki, wino i szybki samochody - walory turystyczne Dolina Laory" 
  • "Polska Naj..." 

- spotkanie z absolwentami Technikum Obsługi Turystycznej

materiał Karol Lizak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)