Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

31 stycznia 2019

Spotkanie z rodzicami w szkole w Potulicach

fot. pow

fot. pow

W Szkole Podstawowej w Potulicach nakielscy dzielnicowi wraz z policjantem zajmującym się # sprawami nieletnich spotkali się z rodzicami. Tematem spotkania była odpowiedzialność prawna nieletnich i cyberprzemoc

W Szkole Podstawowej w Potulicach dzielnicowi wspólnie z policjantem zajmującym się sprawami nieletnich  w nakielskiej komendzie, spotkali się z rodzicami. Spotkanie poświęcone było odpowiedzialności prawnej nieletnich za popełniane czyny karalne oraz cyberprzemocy.

Policjanci poinformowali rodziców czym jest czyn karalny i przypomnieli, że za popełniane przez siebie czyny nieletni odpowiadają przed sądem rodzinnym i nieletnich.

W trakcie pogadanki przedstawiony został też katalog środków karnych jakie sąd może zastosować wobec nieletniego.

Nie zabrakło również informacji na temat cyberprzemocy. Mundurowi przedstawili jakiego rodzaju przestępstwa popełnia najczęściej młodzież za pośrednictwem Internetu, informowali też jak radzić sobie z tego typu zachowaniami .

Prelekcji przygotowanej przez policjantów wysłuchało blisko 30 rodziców.

asp. szt. Damian Moczadło

p.o. Oficera Prasowego
KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Kalkulatory
od 6,90PLN
Kwasy...
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Sprawdzanie skuteczności hamowania
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)