Dziś mamy 9 grudnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2019

Spotkanie w sprawie budowy Dino

3 grudnia 2019 roku odbędzie się #zebranie mieszkańców w sprawie budowy w Nakle marketu Dino.

Zarząd Samorządu Mieszkańców nr 8 w Nakle zaprasza na zebranie osoby zamieszkujące ulice: Bratkową, Bohaterów, Brzozową, Cedrową, Dożynkową, Fiołkową, Chopina, Karłowicza, Leśną, Mahoniową, Modrzewiową, Moniuszki, Olszewską, Paderewskiego, Piaskową, Różaną, Stokrotkową, Staszica, Szymanowskiego, Świerkową, Wzgórze Wodociągowe, Zielone Wzgórze w Nakle nad Notecią.

Głównym tematem spotkania będzie budowa budynku handlowo-usługowego, tj. marketu Dino, na terenie Samorządu nr 8.
Termin zebrania: 03.12.2019 r. (wtorek)

Miejsce: Nakielski Ośrodek Kultury im. Zygmunta Kornaszewskiego (ul. Mickiewicza 3, Nakło nad Notecią), sala na I piętrze
Początek o godz. 19.00

Do udziału w zebraniu uprawnieni są pełnoletni mieszkańcy ww. ulic. Szczegółowy plan zebrania dostępny jest na tablicach ogłoszeń Samorządu Mieszkańców nr 8

materiał: Joanna Kotewa - Samorząd Mieszkańców nr 8

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 25 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)