Dziś mamy 26 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

08 października 2018

Spotkanie profilaktyczne. Policjant rozmawiał z uczniami o bezpieczeństwie

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Spotkanie profilaktyczne z uczniami Szkoły Podstawowej nr 3 w Nakle przeprowadził dzielnicowy # asp. szt. Maciej Pietrzykowski z nakielskiego rewiru dzielnicowych. Mundurowy przestrzegał przed niebezpieczeństwami i udzielał dzieciom wielu cennych rad na temat bezpieczeństwa.

Dzielnicowi spotykają się z dziećmi w różnych szkołach, w swoich rejonach służbowych, gdzie prowadzą spotkania profilaktyczne dla dzieci i młodzieży. Tematem tych spotkań jest szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Najwięcej tego typu pogadanek organizowanych jest dla najmłodszych, gdyż wiadomym jest, że dzieciom od najmłodszych lat winno się wpajać zasady, których stosowanie spowoduje, że będą one bezpieczne.

W ostatnich dniach, asp. szt. Maciej Pietrzykowski z nakielskiego rewiru dzielnicowych, odwiedził dzieci w Szkole Podstawowej nr 3 w Nakle. Tematem pogadanek było bezpieczeństwo w ruchu drogowym, w domu oraz w trakcie zabawy. Policjant przypominał dzieciom między innymi jak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych, jak należy zachowywać się na drodze, jakich zasad przestrzegać jeżdżąc rowerem. Dzieci z uwagą słuchały rad policjanta i chętnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami.

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
Elzab Delta Max E
sugerowana cena producenta: 2950,70PLN
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Budowa stanu surowego
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)