Dziś mamy 22 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 grudnia 2018

Spotkanie opłatkowe. Dzieci przygotowały jasełka

fot.pow

fot.pow

Jest takie dzień, jeden raz w roku. Co niesie miłość w gęstniejącym mroku.# Gdzie gasną waśnie, smutki i łzy. Bo wtedy najważniejsi jesteśmy my...”.

Święta Bożego Narodzenia to czas piękny i wyjątkowy, dlatego też 18 grudnia w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim odbyła się Wigilia. Dzień ten był bardzo uroczysty i nastrojowy. Na tegoroczną uroczystość najstarsza grupa przygotowała widowisko jasełkowe. Mali aktorzy odważnie grali swoje role, pięknie recytowali wiersze oraz śpiewali kolędy. Po występie artystycznym był oczywiście czas na składanie sobie bożonarodzeniowych życzeń i dzielenie się opłatkiem. Punktem kulminacyjnym była wizyta Gwiazdora, który obdarował dzieci upominkami.

materiał: Agnieszka Beger

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 27 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)