Dziś mamy 26 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

15 września 2018

Spokojnie i rzeczowo. Lwią część pieniędzy przeznaczono na remont drogi

Karnówko było kolejnym sołectwem z gminy Nakło, które podzieliło fundusz sołecki na #2019 rok. Zebranie odbyło się w piątkowy wieczór.

Jako pierwszy głos zabrał sołtys wsi Wacław Mroczkowski, który przedstawił sprawozdanie z działalności, a następnie propozycje podziału budżetu sołeckiego na 2019 rok. Karnówko dysponuje kwotą 18 595,66 zł, która zostanie przeznaczona na:

- integracja mieszkańców 1 800 zł
- zakup paliwa do kosiarki 300 zł
- pielęgnacja zieleni wiejskiej 300 zł
- remont drogi do cmentarza 16 195,66 zł

Zebranie przebiegło w spokojnej atmosferze, zaakceptowano propozycję co do podziału pieniędzy, które zaproponowała rada sołecka z sołtysem na czele. Wzięło w nim udział 25 mieszkańców.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drobne naprawy
Meble kuchenne
Baterie
od 0,90PLN
Elzab Jota E
sugerowana cena producenta: 1783,50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Wulkanizacja
Terminale płatnicze
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)