Dziś mamy 28 stycznia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

14 lipca 2019

Spływ kajakowy po Noteci. Okazja do kontaktu z naturą

fot. pow.

fot. pow.

13 lipca 2019 r. Zarząd Samorządu Mieszkańców nr 1 w Nakle nad Notecią oraz # Klub Turystyki "NOTEĆ" w Występie zorganizowali spływ kajakowy na trasie Chobielin - Nakło.

Podczas spływu można było podziwiać piękno przyrody oraz magiczne zakątki rzeki Noteć, która dopiero z kajaka ukazuje się w pełnej okazałości.

Dał niepowtarzalną sposobność kontaktu z dziką naturą, był doskonałą okazją do zrelaksowania się i wyciszenia oraz spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu.

W jego trakcie można było poczuć bliskość i bogactwo przyrody. Słoneczne promienie towarzyszyły podczas całego spływu jego uczestnikom. Trasa spływu była bardzo malownicza, w jego trakcie można było zaobserwować wiele ptaków żyjących w otoczeniu Noteci. Po dotarciu do Nakła uczestnicy spływu rozpalili ognisko, na którym upiekli pyszne kiełbaski.

Koszty spływu zostały pokryte ze środków SM Nr 1 w Nakle oraz ze środków Starostwa Powiatowego w Nakle. Zarząd SM Nr 1 w Nakle dziękuje mieszkańcom za liczny udział w spływie oraz za wspaniałą atmosferę panującą w jego trakcie.

materiał: Artur Adamczewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 18 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)