Dziś mamy 11 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 września 2023

Śpiewająco zachęcali do oddawania krwi! To już X edycja zbiórki C4 BEJMY

fot. MM

fot. MM

23 września przy Nakielskim Ośrodku Kultury odbyła się #dziesiąta edycja Motocyklowej Zbiórki Krwi, za której organizację odpowiada Mirosław Bejma.

W zbiórce wzięło udział łącznie 30 osób, lecz 25 z nich mogło tego dnia oddać krew. Łącznie od godz. 9:00 do 14:00 zebrano 11 litrów krwi. Dzisiejsza zbiórka była jubileuszowa, więc nie mogło zabraknąć dodatkowej atrakcji w postaci wyjątkowej oprawy muzycznej, o którą zadbali Marta Bejma (wokal) oraz Konrad Kryński (gitara).

Organizator przygotował także nagrodę dla osoby, która oddała dziś setny litr w całej historii Motocyklowej Zbiórki Krwi. Tradycyjnie każdy, kto wziął udział w zbiórce, mógł poczęstować się również pysznym ciastem oraz kawą.

Oceń artykuł: 18 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 10 (14)

  Marian Janusz, w dniu 23-09-2023 19:17:55 napisał:

  Super akcja, brawo!

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Mikel, w dniu 23-09-2023 22:13:31 napisał:

  Dla pani w białym tisie oddałbym nawet dwa litry

  odpowiedz

  • 8 (10)

  Przyjaciel , w dniu 24-09-2023 10:26:15 napisał:

  Brawa dla Państwa Bejmy. Wspaniali ludzie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pudełko śniadaniowe
39,90PLN
Budowa hal
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Sprawdzono zabawki dźwiękowe. Czy wszystkie są bezpieczne?

Sprawdziliśmy bezpieczeństwo 50 zabawek dźwiękowych oraz #41 interaktywnych dla dzieci do lat 3 – m.in. poziom wydawanego dźwięku, małe części, właściwości mechaniczne i fizyczne, oznakowanie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola produktów oferowanych luzem. Nieprawidowości w 83 sklepach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych #(IJHARS) przedstawia wyniki przeprowadzonej w II kwartale 2023 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej oferowanych luzem: mięs, przetworów mięsnych (kiełbas i wędzonek) oraz serów żółtych.

(czytaj więcej)
0

Programowanie to świetna zabawa. Jak rozpocząć naukę kodowania?

Szukasz mądrej rozrywki na długie jesienne wieczory dla siebie i swoich dzieci? Zacznijcie #programować! Niezależnie od tego, ile macie lat, na naukę kodowania nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Podpowiadamy, jak zacząć.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)