Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

07 lutego 2019

Specjalna wystawa w bibliotece. Wyeksponowano książki o tematyce zdrowotnej

fot. Justyna Widawska

fot. Justyna Widawska

W nawiązaniu do Światowego Dnia Chorego obchodzonego corocznie 11 lutego, w Wypożyczalni # książek przy ul. Dąbrowskiego 20 przygotowano okolicznościową wystawę.

Wśród wyeksponowanych książek znajdą Państwo wiele nowości wydawniczych poświęconych tematyce zdrowotnej, m.in. diecie, chorobom serca, depresji, nowotworom i wielu innym.

Warto wspomnieć, że Światowy Dzień Chorego przypomina nam o szacunku do człowieka chorego i cierpiącego. Jest też okazją do zaakcentowania konieczności zapewnienia chorym dobrej opieki, a także zaznaczenia wagi wolontariatu.

materiał: Justyna Widawska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Lakiernictwo
Nadanie modnej linii
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
Mikrodermabrazja
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)