Dziś mamy 24 lutego 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

08 lipca 2018

Sobotnia przygoda z kajakiem. Trasa spływu była bardzo malownicza

fot. Tadeusz Kunikowski

fot. Tadeusz Kunikowski

W dniu 7 lipca Zarząd Samorządu Mieszkańców nr 1 w Nakle nad Notecią oraz Klub #Turystyki "NOTEĆ" w Występie wspólnie zorganizowali spływ kajakowy na trasie Chobielin - Nakło.

Uczestników spływu  powitali Artur Adamczewski Przewodniczący  SM Nr 1 oraz Tadeusz Kunikowski z Klubu Turystyki  "NOTEĆ" w Występie. Pogoda dopisała, słoneczne promienie towarzyszyły podczas całego spływu jego uczestnikom. Trasa spływu była bardzo malownicza, jego uczestnicy podziwiali piękno przyrody po obydwu stronach rzeki, przede wszystkim piękno łąk nadnoteckich.

Po dotarciu do nakielskiej mariny uczestnicy spływu rozpalili ognisko na którym upiekli pyszne kiełbaski i podzielili się wrażeniami. Spływ był udany dzięki wspaniałej atmosferze panującej wśród uczestników, pięknym pejzażom, cudownej pogodzie, był doskonałą okazją do wyciszenia się i odpoczynku na łonie przyrody.

Koszty spływu  zostały pokryte ze środków Starostwa Powiatowego oraz SM nr 1 w Nakle nad Notecią, kajaki wraz z osprzętem zostały nieodpłatnie użyczone przez Klub Turystyki  "NOTEĆ" oraz Przystań Powiatu Nakielskiego.

materiał: Tadeusz Kunikowski

Oceń artykuł: 22 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    kajakarz, w dniu 08-07-2018 22:29:21 napisał:

    Pełna integracja mieszkańców,gratulacje dla uczestników i organizatorów.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Meble młodzieżowe i dziecięce
Budowa domu pod klucz
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)