Dziś mamy 24 maja 2019, piątek, imieniny obchodzą:

22 kwietnia 2019

Śniadanie Wielkanocne. Dzieci złożyły sobie życzenia i podzieliły się jajkiem

fot.pow

fot.pow

17 kwiecień w nakielskim przedszkolu Słoneczko, był dniem bardzo uroczystym i wesołym.

Już od rana przedszkole wypełniały zapachy wielkanocnych przysmaków, na które dzieci z grup Biedronki i Promyczki niecierpliwie czekały. Podczas śniadania wszyscy  złożyli sobie życzenia, następnie tradycyjnie podzielili się jajem. Po śniadaniu na dzieci czekała przemiła niespodzianka. Na placu zabaw Zajączek zostawił dla nich prezenty, które dzieci musiały odnaleźć w różnych zakamarkach placu. Każdy przedszkolak odszukał dla siebie prezent, który z i wielką radością  rozpakował.  Po świętowaniu, dzieci z grupy Biedronki wraz z paniami udały się na nakielski rynek, by zobaczyć wielkanocne dekoracje, które upiększają to miejsce.

materiał: Anna Jeruzal

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)