Dziś mamy 24 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

22 kwietnia 2019

Śniadanie Wielkanocne. Dzieci złożyły sobie życzenia i podzieliły się jajkiem

fot.pow

fot.pow

17 kwiecień w nakielskim przedszkolu Słoneczko, był dniem bardzo uroczystym i wesołym.

Już od rana przedszkole wypełniały zapachy wielkanocnych przysmaków, na które dzieci z grup Biedronki i Promyczki niecierpliwie czekały. Podczas śniadania wszyscy  złożyli sobie życzenia, następnie tradycyjnie podzielili się jajem. Po śniadaniu na dzieci czekała przemiła niespodzianka. Na placu zabaw Zajączek zostawił dla nich prezenty, które dzieci musiały odnaleźć w różnych zakamarkach placu. Każdy przedszkolak odszukał dla siebie prezent, który z i wielką radością  rozpakował.  Po świętowaniu, dzieci z grupy Biedronki wraz z paniami udały się na nakielski rynek, by zobaczyć wielkanocne dekoracje, które upiększają to miejsce.

materiał: Anna Jeruzal

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)