Dziś mamy 20 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:

19 lipca 2016

Smartfony zmieniamy jak rękawiczki. Dlaczego?

Użytkownicy smartfonów w Polsce nie są zbytnio przywiązani do swoich urządzeń – zwykle wymieniają je# na nowe mniej więcej co rok. Dzieje się tak dlatego, że chcemy korzystać z najnowocześniejszych technologii, a zakup telefonu nie jest dla nas ogromnym wydatkiem. Mimo tego najczęściej kupujemy smartfony z niższej bądź średniej półki, za 1000–1500 zł.

„W tej chwili najpopularniejszymi smartfonami są te z dużym ekranem. Wynika to z tego, że z telefonów korzystamy nie tylko po to, by rozmawiać czy pisać esemesy, lecz także sprawdzać internet, odbierać mejle i odpisywać na nie, a nawet czytać dokumenty” – mówi serwisowi infoWire.pl Karolina Krzeska z firmy ZTE Poland. Wzięciem cieszą się głównie ekrany pięciocalowe, ale powoli wzrasta zainteresowanie również tymi większymi. Należy się spodziewać, że w niedalekiej przyszłości na rynku zadomowią się też ekrany wykorzystujące technologię 4K, przystosowane do okularów do wirtualnej rzeczywistości.

Przy zakupie smartfonu często zwracamy uwagę także na baterię. „Bardzo trudno jest użytkować telefon, który potrafi rozładować się w ciągu jednego dnia. W związku z tym baterie o dużej pojemności, np. 4 tys. mAh, są coraz popularniejsze. Pozwalają one na korzystanie z urządzenia bez konieczności ładowania przez dwa, trzy dni, czasami nawet do czterech, jeśli nie używamy zbyt często internetu ani nie przesyłamy danych” – zauważa ekspertka.

Materiał: infoWire.pl

Oceń artykuł: 21 26

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 7 (7)

    no, w dniu 19-07-2016 18:36:59 napisał:

    sami byście coś napisali a nie bzdury jak w kurierze publikujecie z śmiesznych serwisów.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!



Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Konstrukcje stalowe
Zadaj pytanie
20PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Budowa magazynów
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)
0

Szkolenie rezerwistów. Duże zaangażowanie podczas zajęć

W dniach 15-19.04.br. instruktorzy z Brygadowego Zespołu# Szkoleniowego 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej szkolili na Jachcicach rezerwę pasywną.

(czytaj więcej)