Dziś mamy 26 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

19 września 2018

Ślubowanie uczniów klas pierwszych. Oficjalnie przyjęto nowych uczniów

fot: pow

fot: pow

Dnia 18 września uczniowie klas pierwszych ZSP. im. S. Staszica zostali oficjalnie przyjęci do grona# naszej szkolnej społeczności.

Uroczystość Ślubowania została poprowadzona przez przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Mikołaja Budnika, który przybliżył ideały naszej szkoły oraz jej historię. Dyrektor szkoły Dariusz Jan Betscher serdecznie powitał młodzież i wychowawców. Pogratulował  dokonanego wyboru życząc tym samym nowym uczniom wielu sukcesów w naszej szkole.

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, pierwszacy ślubowali, aby być godnym uczniem szkoły. Magdalena Gapińska wicedyrektor szkoły wręczyła przewodniczącym klas akty ślubowania życząc wytrwałości w nauce i nawiązania serdecznych relacji z rówieśnikami.

Klasy i ich wychowawcy:

Ia – Technik Logistyk – mgr Elżbieta Łochocka
Ib- Technik Obsługi Turystycznej – mgr Karol Lizak
Ic- Technik Ekonomista – mgr Grażyna Jaskólska
Id- Technik Obsługi Turystycznej  i Technik Organizacji Reklamy – mgr Wojciech Śmigel
Ie- Technik Informatyk – mgr Wioletta Traczyk

Autor: Karol Lizak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 8 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)