Dziś mamy 1 czerwca 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

21 marca 2023

Samorządowcy zagrali w piłkę halową. Reprezentacja z Nakła na podium

fot. Paweł Barczykowski

fot. Paweł Barczykowski

Już po raz czwarty w Tarnowie Podgórnym odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Samorządowców #o Puchar Wójta Gminy Tarnowo Podgórne. W zawodach, które odbyły się w dniu 18 marca 2023 r. w hali Zespołu Szkół Technicznych wzięło udział sześć drużyn, między innymi reprezentacja Gminy Nakło nad Notecią.

Mecze rozegrano systemem "każdy z każdym", co pozwoliło wyłonić zwycięzcę. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Gminy Tarnowo Podgórne. Na drugim uplasowała się drużyna Straży Miejskiej Miasta Poznań. Natomiast trzecie miejsce na podium zajęła reprezentacja Gminy Nakło nad Notecią, która wystąpiła w składzie: Tomasz Rompalski, Szymon Cyganek, Paweł Juszczak, Piotr Zwoliński, Michał Jassel, Bartosz Włodarczyk, Tomasz Jasiński, Fabian Tofil, opiekunem zespołu był Jan Grabarski.

Materiał: Maciej Łuczak / Nakielski Sport Sp. z o.o.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)