Dziś mamy 23 stycznia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

09 stycznia 2020

SKRA Paterek rozpoczęła sezon biegowy. Rewelacyjne wyniki zawodników

fot. fanpage IV Bieg Trzech Króli w Wapnie

fot. fanpage IV Bieg Trzech Króli w Wapnie

W miniony poniedziałek 06.01.2020 zawodnicy SKRY Paterek oficjalnie rozpoczęli # sezon biegowy 2020 biorąc udział w IV Biegu Trzech Króli w Wapnie. Mimo wietrznej i deszczowej pogody ponad 600 biegaczy przybyło do Wapna aby rywalizować na dystansie 5 lub 10 km.

Niekorzystne warunki atmosferyczne nie wystraszyły czworga zawodników SKRY. Dziewczyny rewelacyjnie poradziły sobie na krótszej trasie, Ania dotarła na metę w czasie 0:27:11, a chwilę po niej zameldowała się Kasia z wynikiem 0:28:22.

Ogromną niespodziankę sprawił Dawid, który ustanowił swój nowy rekord życiowy na 5 km. Metę przekroczył w czasie 0:18:25 tym samym zajmując 5 miejsce open i 1 miejsce w kategorii wiekowej M30.

Maciej natomiast wybrał dystans 10 km, a jego pokonanie zajęło mu 0:43:32.

Wszystkim serdecznie gratulujemy wyników i życzymy kolejnych sukcesów w tegorocznym sezonie.

materiał: SKRA Paterek - sekcja biegowa

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)