Dziś mamy 12 sierpnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

09 stycznia 2020

SKRA Paterek rozpoczęła sezon biegowy. Rewelacyjne wyniki zawodników

fot. fanpage IV Bieg Trzech Króli w Wapnie

fot. fanpage IV Bieg Trzech Króli w Wapnie

W miniony poniedziałek 06.01.2020 zawodnicy SKRY Paterek oficjalnie rozpoczęli # sezon biegowy 2020 biorąc udział w IV Biegu Trzech Króli w Wapnie. Mimo wietrznej i deszczowej pogody ponad 600 biegaczy przybyło do Wapna aby rywalizować na dystansie 5 lub 10 km.

Niekorzystne warunki atmosferyczne nie wystraszyły czworga zawodników SKRY. Dziewczyny rewelacyjnie poradziły sobie na krótszej trasie, Ania dotarła na metę w czasie 0:27:11, a chwilę po niej zameldowała się Kasia z wynikiem 0:28:22.

Ogromną niespodziankę sprawił Dawid, który ustanowił swój nowy rekord życiowy na 5 km. Metę przekroczył w czasie 0:18:25 tym samym zajmując 5 miejsce open i 1 miejsce w kategorii wiekowej M30.

Maciej natomiast wybrał dystans 10 km, a jego pokonanie zajęło mu 0:43:32.

Wszystkim serdecznie gratulujemy wyników i życzymy kolejnych sukcesów w tegorocznym sezonie.

materiał: SKRA Paterek - sekcja biegowa

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)