Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

30 sierpnia 2019

SF Junior Nakło na murawie. Rozpoczęli zmagania ligowe

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Graliśmy już niezliczoną liczbę meczy, ale dzisiaj ten pierwszy w strukturach PZPN.

Sezon rozpoczęliśmy meczem Trampkarzy Młodszych. Zaliczyliśmy dobry start, Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - SF Junior Nakło (3:5). Bramki zdobyli: Przemysław Przygoda, Adam Tylewicz oraz Norbert Polcyn.


Drugi mecz ligowy rozegrała drużyna naszych Trampkarzy rocznik 2006/2007 z drużyną Cukrownik Tuczno. Bramki strzelili: Przemysław Przygoda, Oskar Kłos i Witold Kaczmarek. Mecz zakończył się zwycięstwem, SF Junior Nakło - Cukrownik Tuczno (6:0).

Mecz od samego początku pod naszą kontrolą, o czym świadczyły statystki. W całym meczu oddaliśmy całą masę strzałów, a nasz rywal miał spore problemy z przedostaniem się pod naszą bramkę. Cieszy nas zwycięstwo i postawa naszych zawodników.:) Mimo 6 bramek to i tak tego dnia brakowało skuteczności. Trener w trakcie meczu dokonał wielu zmian bo, aż 7 i cała drużyna miała okazję do przyczynienia się do końcowego rezultatu. Podczas spotkania mieliśmy 4 debiuty, a dwa z nich z dubletem strzeleckim. Robimy kolejny krok do przodu. Dziękujemy naszym rywalom za sportową walkę.

Wyjściowa ,,11”:
1. Tomasz Ksobiech (Br)
2. Karol Bochat
3. Adam Tylewicz
4. Oskar Kłos
5. Marcel Tamas
6. Jakub Falender
7. Michał Wachowski
8. Sebastian Marasz
9. Przemysław Przygoda (C)
10. Maksymilian Paliński
11. Witold Kaczmarek

Rezerwowi:
Jakub Jasiński, Jakub Lipkowski, Szymon Małkowski, Oliwier Sobol, Krzysztof Polański, Norbert Polcyn, Ludwik Guzek

Materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 7 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)