Dziś mamy 16 grudnia 2017, sobota, imieniny obchodzą:
10 października 2017

Rywalizowały 4 drużyny. Wiemy, która będzie reprezentować powiat

fot. B. Ksobiech

fot. B. Ksobiech

W dniu 09.10.2017 na Orliku w Nakle nad Notecią odbyły się Mistrzostwa powiatu nakielskiego #w Piłce nożnej chłopców rocznika 2002 i młodsi.

Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły, które grały systemem każdy z każdym 2 x 10 minut. Po wcześniejszej odprawie opiekunów oraz losowaniu rozpoczęły się pierwsze mecze, w których zaprezentowali się mistrzowie poszczególnych gmin: SP Rynarzewo, SP Dobieszewo, ZSP nr 4 w Nakle oraz ZSP Samostrzel.

Poniżej prezentujemy wyniki oraz końcową klasyfikacje:

ZSP nr 4 Nakło – SP Dobieszewo 7:1
SP Rynarzewo – ZSP Samostrzel 5:1
ZSP nr 4 Nakło – SP Rynarzewo 1:1
SP Dobieszewo – ZSP Samostrzel 3:0
SP Rynarzewo – ZSP Dobieszewo 2:2
ZSP nr 4 w Nakle – ZSP Samostrzel 10:0

1. ZSP nr 4 w Nakle nad Notecią
2. SP w Rynarzewie
3. SP w Laskownicy
4. ZSP w Samostrzelu

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe, które najlepszym zespołom wręczyło dyplomy oraz okolicznościowe puchary. Zwycięski zespół z Nakła reprezentować będzie Nasz powiat na zawodach ćwierćfinałów wojewódzkich w Bydgoszczy. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.

Zwycięski zespół: O. Zwolinski, F. Grzebel, T. Zachęś, B. Świerczek, M. Drychta, N. Lipkowski, J. Nowicki. M. Bąk. Opiekunem zespołu jest P. Juszczak.

Materiał: B. Ksobiech

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)