Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
10 października 2017

Rywalizowały 4 drużyny. Wiemy, która będzie reprezentować powiat

fot. B. Ksobiech

fot. B. Ksobiech

W dniu 09.10.2017 na Orliku w Nakle nad Notecią odbyły się Mistrzostwa powiatu nakielskiego #w Piłce nożnej chłopców rocznika 2002 i młodsi.

Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły, które grały systemem każdy z każdym 2 x 10 minut. Po wcześniejszej odprawie opiekunów oraz losowaniu rozpoczęły się pierwsze mecze, w których zaprezentowali się mistrzowie poszczególnych gmin: SP Rynarzewo, SP Dobieszewo, ZSP nr 4 w Nakle oraz ZSP Samostrzel.

Poniżej prezentujemy wyniki oraz końcową klasyfikacje:

ZSP nr 4 Nakło – SP Dobieszewo 7:1
SP Rynarzewo – ZSP Samostrzel 5:1
ZSP nr 4 Nakło – SP Rynarzewo 1:1
SP Dobieszewo – ZSP Samostrzel 3:0
SP Rynarzewo – ZSP Dobieszewo 2:2
ZSP nr 4 w Nakle – ZSP Samostrzel 10:0

1. ZSP nr 4 w Nakle nad Notecią
2. SP w Rynarzewie
3. SP w Laskownicy
4. ZSP w Samostrzelu

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe, które najlepszym zespołom wręczyło dyplomy oraz okolicznościowe puchary. Zwycięski zespół z Nakła reprezentować będzie Nasz powiat na zawodach ćwierćfinałów wojewódzkich w Bydgoszczy. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.

Zwycięski zespół: O. Zwolinski, F. Grzebel, T. Zachęś, B. Świerczek, M. Drychta, N. Lipkowski, J. Nowicki. M. Bąk. Opiekunem zespołu jest P. Juszczak.

Materiał: B. Ksobiech

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)