Dziś mamy 25 marca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
10 października 2017

Rywalizowały 4 drużyny. Wiemy, która będzie reprezentować powiat

fot. B. Ksobiech

fot. B. Ksobiech

W dniu 09.10.2017 na Orliku w Nakle nad Notecią odbyły się Mistrzostwa powiatu nakielskiego #w Piłce nożnej chłopców rocznika 2002 i młodsi.

Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły, które grały systemem każdy z każdym 2 x 10 minut. Po wcześniejszej odprawie opiekunów oraz losowaniu rozpoczęły się pierwsze mecze, w których zaprezentowali się mistrzowie poszczególnych gmin: SP Rynarzewo, SP Dobieszewo, ZSP nr 4 w Nakle oraz ZSP Samostrzel.

Poniżej prezentujemy wyniki oraz końcową klasyfikacje:

ZSP nr 4 Nakło – SP Dobieszewo 7:1
SP Rynarzewo – ZSP Samostrzel 5:1
ZSP nr 4 Nakło – SP Rynarzewo 1:1
SP Dobieszewo – ZSP Samostrzel 3:0
SP Rynarzewo – ZSP Dobieszewo 2:2
ZSP nr 4 w Nakle – ZSP Samostrzel 10:0

1. ZSP nr 4 w Nakle nad Notecią
2. SP w Rynarzewie
3. SP w Laskownicy
4. ZSP w Samostrzelu

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe, które najlepszym zespołom wręczyło dyplomy oraz okolicznościowe puchary. Zwycięski zespół z Nakła reprezentować będzie Nasz powiat na zawodach ćwierćfinałów wojewódzkich w Bydgoszczy. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.

Zwycięski zespół: O. Zwolinski, F. Grzebel, T. Zachęś, B. Świerczek, M. Drychta, N. Lipkowski, J. Nowicki. M. Bąk. Opiekunem zespołu jest P. Juszczak.

Materiał: B. Ksobiech

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)