Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2018

Ruszył Junior Cup rocznik 2012. Pierwsze mecze małych piłkarzy

fot. www.sfjuniornaklo.pl

fot. www.sfjuniornaklo.pl

W minioną sobotę rozpoczęliśmy cykl 11 turniejów Junior Cup. Na początek zagrały drużyny z# rocznika 2012 i młodsi.

Naszą szkółkę reprezentowały aż 4 drużyny w blisko 30 osobowym składzie. Dla niektórych był to pierwszy turniej w życiu, a co za tym idzie ogromne emocje i przeżycia. Niezapomniane wspomnienia na długo zapadną w ich pamięci. W naszych drużynach byli też chłopcy, którzy urodzili się w 2014 roku. Stawiają swoje pierwsze piłkarskie kroki i jesteś z nich bardzo dumni. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, a każdy uczestnik otrzymał złoty medal. Ten, który symbolizuje zwycięstwo, a więc tego dnia nie było przegranych. Zebrane doświadczenie i każda chwila na boisku były wyjątkowe. Dzisiaj liczy się zabawa, a w dalekiej przyszłości przyjdzie czas na grę o miejsca. W zawodach wyróżniliśmy również najlepszych zawodników w każdej drużynie.

Zespoły:

SF JUNIOR BARCELONA

SF JUNIOR REAL

SF JUNIOR BORUSSIA

SF JUNIOR BAYERN

JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERRI

JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCHO

OLIMPIA WTELNO

SPORTIS ACADEMY ŁOCHOWO

Dziękujemy rodzicom naszych zawodników za bezcenną pomoc i wszystkim tym, na których możemy liczyć 

Partnerzy:

Euro Tech Łukasz Kosiór, Gmina Nakło nad Notecią, Zespół Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, Salon NC+ Żnin Grzegorz Kaźmierczak, R-Gol.com , Restauracja TAVERNA w Nakle nad Notecią.

 materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)