Dziś mamy 4 czerwca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

14 października 2019

Rozwijanie zainteresowania językiem niemieckim. Rozstrzygnięcie konkursu

fot. Marcin Jankowski

fot. Marcin Jankowski

Uczniowie klas VII i VIII Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3 wzięli udział w # szkolnym konkursie „Co wiemy o krajach niemieckojęzycznych”.

Celem głównym było rozbudzanie i rozwijanie zainteresowania językiem niemieckim oraz kulturą krajów niemieckojęzycznych.  Zadaniem uczestników było wykonanie plakatu reklamującego kraj, w którym językiem urzędowym jest język niemiecki.

Uczniowie w interesujący sposób przedstawili informacje oraz wydarzenia charakteryzujące wybrane państwa niemieckiego obszaru językowego. Wykazali się dużą pomysłowością i zaangażowaniem.

Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce: Michalina Brzyska klasa 7b
II miejsce: Julia Urszula Szcześniak klasa 7a
III miejsce: Dominik Lipkowski klasa 8b

Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe w postaci Powerbanka, głośnika bezprzewodowego oraz słuchawek JBL.

Głównym sponsorem było „Stowarzyszenie Razem dla Trójki”, a konkurs zorganizowały: Agnieszka Gagajek oraz Agnieszka Jakś-Jankowska.

materiał: Marcin Jankowski

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    :-), w dniu 14-10-2019 22:05:49 napisał:

    Pozdrawiam najlepsze nauczycielki z Trójki :-)

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szczotki do włosów tytanowe Termix
Drobne naprawy
Novitus Mała Plus
sugerowana cena producenta: 1217,70 PLN
Czytniki kodów kreskowych
Nowoczesne zabiegi laserowe
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Rolery - mezoterapia skóry
Terminale płatnicze
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)