Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

11 czerwca 2021

Rozpoczęto wycinkę drzewa na osiedlu. Mieszkańcy interweniowali

fot. pow.

fot. pow.

Dzisiaj otrzymaliśmy wiadomość od zaniepokojonego internauty# zaniepokojonego wycinką drzewa na nakielskim osiedlu. Treść poniżej.

Wczoraj, os. Chrobrego przed blokiem nr 13 zaczęto wycinkę dużego drzewa. Po interwencji mieszkańców zaprzestano. Co będzie dalej??

Materiał: Internauta

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (14)

  pol, w dniu 11-06-2021 18:15:59 napisał:

  Dalej to będzie tak, ze to drzewo poleci im na kiedyś głowę.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (6)

  Andrzej, w dniu 11-06-2021 18:47:25 napisał:

  Nie wycinajcie drzew. Co najwyżej przycinajcie. Ludzie kupują sobie działki, budują się, a za chwile im drzewa w promieniu 50 metrów przeszkadzają i chcą wycinki. Drzewa liście gubią i brudzą ich czyściutkie trawniki, bo im gałązka spadnie na ich drogi samochód, bo im ptaszki robią kupkę na nową kostkę itp itd, a potem marudzą, że powietrze brudne itp itd.

  odpowiedz

  • 9 (15)

  Audi, w dniu 11-06-2021 19:09:57 napisał:

  Macie problem jak park wycieli koło Tesco bo sobie prywatne gabinety stomatologiczne budują to nikt nie szczekal No ale wsze oś Chrobrego Panie burmistrzu czas na zmianę może jakieś ankiety robić przed podjęciem decyzji

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 8 (12)

  Beata, w dniu 11-06-2021 21:28:33 napisał:

  Naklo to jeden wielki beton. Żar z nieba się leje. To człowiek jest największym smieciarzem tej planety a nie drzewa. Drzewa to jedyny ratunek dla ocieplenia klimatu.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  500plus, w dniu 12-06-2021 07:27:42 napisał:

  Ktoś się na to zgodził, pociągnąć do odpowiedzialności urzędasa faszystę albo dać jełopowi siekierkę w łapy i niech sam rąbie!

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Naklok, w dniu 12-06-2021 09:02:48 napisał:

  Wyciąć zarząd SM Chrobry .

  odpowiedz

  • 0 (0)

  zieleń, w dniu 14-06-2021 11:54:51 napisał:

  każde drzewo to mnóstwo świeżego zdrowego powietrza,którego szczególnie brakuje w tym cuchnącym Nakle

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)