Dziś mamy 17 lutego 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

18 stycznia 2020

Rozpoczął się cykl zebrań sprawozdawczych. Strażacy ochotnicy podsumowali miniony rok

fot. MM

fot. MM

W ostatni piątek w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Nakle zorganizowano # zebranie sprawozdawcze. Druhowie jako pierwsi w powiecie dokonali podsumowania roku 2019 oraz przedstawili plan działalności na rok bieżący.

Zebranie tradycyjnie rozpoczęło się od wprowadzenia pocztu sztandarowego oraz odegrania strażackiego hymnu. Następnie wszystkich druhów i specjalnie zaproszonych gości powitał przewodniczący zebrania, prezes nakielskiej OSP dh Bogdan Walkowiak.

Wśród gości nie zabrakło m.in. wiceprezesa Zarządu Głównego ZOSP RP pełniącego jednocześnie funkcję prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Toruniu dh Zdzisława Dąbrowskiego, Komendanta Powiatowego PSP w Nakle bryg. Sławomira Reszkowskiego, prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nakle dh Stefana Kubickiego, komendanta nakielskiej Straży Miejskiej Romana Frąckowiaka, a także przedstawicieli władz samorządowych – starosty nakielskiego Tadeusza Sobola oraz sekretarza gminy Nakło Krzysztofa Kopiszki.

Zanim przystąpiono do przedstawiania sprawozdań za rok 2019, wręczono wyróżnienia za współzawodnictwo w minionym roku.

Tym samym pierwsze miejsce przypadło Piotrowi Zakrzewskiemu, drugie Krystianowi Płatkowi, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Rafał Zakrzewski.

W dalszej kolejności druhowie zapoznali się ze sprawozdaniami: z działalności zarządu OSP; Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych; finansowym; Orkiestry Dętej oraz komisji rewizyjnej. Zgodnie z oczekiwaniami, zarząd jednogłośną decyzją otrzymał absolutorium.

Jednym z ostatnich punktów było przedstawienie planu pracy oraz planu finansowego na rok 2020, który jest szczególny dla druhów z nakielskiej jednostki. Wszystko dlatego, że w roku bieżącym OSP w Nakle obchodzić będzie swoją 200. rocznicę istnienia.

W związku z tym w maju zaplanowano huczne obchody tego wydarzenia. Na zakończenie zebrania, goście zostali zaproszeni na krótki koncert orkiestry OSP pod kierunkiem Krzysztofa Marlewskiego.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • -11 (13)

  n, w dniu 18-01-2020 14:05:51 napisał:

  ćpuny z bydgoskiej ulicy gdzie oni do straży pijoki cholerne .............

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -13 (13)

  i, w dniu 18-01-2020 14:06:59 napisał:

  wyglądo jak gówno z klozety

  odpowiedz

  • 4 (8)

  Strażak, w dniu 18-01-2020 19:02:10 napisał:

  Panowie lipa ludzi garstka czas zmienić władze.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Budowa stanu surowego
Wypożyczalnia samochodów
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Meble łazienkowe
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)