Dziś mamy 26 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

08 maja 2018

Rodzinny konkurs ekologiczny rozstrzygnięty. Kreatywność uczestników robi wrażenie

fot. pow.

fot. pow.

W Przedszkolu nr 1 „Tęczowe Wzgórze” w Nakle nad Notecią rozstrzygnięto gminny rodzinny # konkurs ekologiczny pn.: "Zrób coś EKO ciekawego z niczego - elementy ruchu drogowego”.. Jesteśmy pod wrażeniem kreatywności dzieci i ich rodziców.

Uczestnicy konkursu udowodnili, że z odpadów można stworzyć coś ciekawego. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy wykonali prace konkursowe.

Poniżej podajemy wyniki konkursu:

1. Ksawery Białecki (6 lat) - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie, Zuzanna Otto (6 lat) - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie
2. Lena Redecka (6 lat) - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią, Weronika Andrysiak (6 lat) - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle nad Notecią 
3. Hubert Jaskólski (6 lat) - Przedszkole nr 1 "Tęczowe Wzgórze" w Nakle nad Notecią, Michał Rotkiewicz (4 lata) - Przedszkole nr 1 "Tęczowe Wzgórze" w Nakle nad Notecią

WYRÓŻNIENIA: Natalia Kwapich (6 lat) - Przedszkole nr 1 "Tęczowe Wzgórze" w Nakle nad Notecią, Paulina Hubiasz (5 lat) - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią, Maja Pogoda (5 lat) - Przedszkole nr 1 "Tęczowe Wzgórze" w Nakle nad Notecią

Dziękujemy Burmistrzowi Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, panu Sławomirowi Napierale za przekazane wsparcie finansowe.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)