Dziś mamy 23 marca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
12 marca 2018

Rewia mody z okazji Dnia Kobiet. Dzieci poczuły się jak prawdziwe gwiazdy

fot. Przedszkole Reksio

fot. Przedszkole Reksio

Jest jeden, szczególny dzień, w którym wszystkie panie zarówno te małe, jak i te duże mają #swoje święto. W czwartek 8 marca dzieci z Przedszkola Reksio świętowały w niecodzienny sposób Dzień Kobiet.

Z tej okazji w przedszkolu odbył się najprawdziwszy pokaz mody. Tego dnia dzieci nie przyszły ubrane do przedszkola całkiem zwyczajnie, lecz miały na sobie przepiękne stroje. Każdy przedszkolak swoje stylowe ubranie mógł zaprezentować na wybiegu, gdzie poczuł się jak prawdziwa gwiazda.

Mogliśmy zobaczyć przeróżne kreacje i zestawienia stylu. Tego typu zabawa bardzo spodobała się przedszkolakom, które czuły się na pokazie jak ryby w wodzie. Oczywiście, jak to bywa na takich pokazach, nie zabrakło również błysku fleszy.

Na zakończenie, żeby tradycji stało się zadość, chłopcy wręczyli swoim Paniom i koleżankom piękne kwiatki. Potem był już tylko czas na konkursy i świetną wspólną zabawę.

Materiał: B. Wajer

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)