Dziś mamy 22 czerwca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
12 marca 2018

Rewia mody z okazji Dnia Kobiet. Dzieci poczuły się jak prawdziwe gwiazdy

fot. Przedszkole Reksio

fot. Przedszkole Reksio

Jest jeden, szczególny dzień, w którym wszystkie panie zarówno te małe, jak i te duże mają #swoje święto. W czwartek 8 marca dzieci z Przedszkola Reksio świętowały w niecodzienny sposób Dzień Kobiet.

Z tej okazji w przedszkolu odbył się najprawdziwszy pokaz mody. Tego dnia dzieci nie przyszły ubrane do przedszkola całkiem zwyczajnie, lecz miały na sobie przepiękne stroje. Każdy przedszkolak swoje stylowe ubranie mógł zaprezentować na wybiegu, gdzie poczuł się jak prawdziwa gwiazda.

Mogliśmy zobaczyć przeróżne kreacje i zestawienia stylu. Tego typu zabawa bardzo spodobała się przedszkolakom, które czuły się na pokazie jak ryby w wodzie. Oczywiście, jak to bywa na takich pokazach, nie zabrakło również błysku fleszy.

Na zakończenie, żeby tradycji stało się zadość, chłopcy wręczyli swoim Paniom i koleżankom piękne kwiatki. Potem był już tylko czas na konkursy i świetną wspólną zabawę.

Materiał: B. Wajer

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)